Borussia Dortmund – SC Paderborn 07 3:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Hannover 96 4:0 (vége) | 1899 Hoffenheim – Bayern München 0:2 (vége)
Hertha BSC – 1. FC Köln 0:0 (vége) | SC Freiburg – 1. FSV Mainz 05 2:3 (vége) | FC Augsburg – VfB Stuttgart 2:1 (vége)
Borussia Dortmund
3:0 (0:0)
SC Paderborn 07
szombat 18.04.2015, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Bundesliga

A végeredmény tehát 3:0!

Végig uralták a meccset a hazaiak. és bár az első félidőben nem sikerült gólt szerezniük, a másodikban gyorsan eldöntötték a 3 pont sorsát! A vendégeknek ma nem volt esélyük.

Köszönjük a figyelmet! (17:19:23)

90

89
    Kloppot éltetik a szurkolók.

87
    Mindkét csapat várja már a végső sípszót.

85
    Csere a Borussia Dortmund-nél/nál: lemegy Aubameyang, bejön Immobile.

84
    Vendég szöglet!

83
    A vendégek már nem cserélhetnek.

82
    Csere a SC Paderborn 07-nél/nál: lemegy Ziegler, bejön Hünemeier.

81
    Csere a Borussia Dortmund-nél/nál: lemegy Schmelzer, bejön Dudziak.
    Shinji KAGAWA - 3:0

80
    A Dortmund gólt szerzett!

SHINJI KAGAWA gólt szerzett! Ez már nem volt les! Csúnyán eladták a labdát a vendégek, Aubameyang önzetlenül Kagawa elé passzolt, aki ziccerben nem hibázott! 3:0

79
    Kampl jó lövését védte Kruse, a kipattanót pedig Kagawa lőtte a kapuba, de már lesen volt!

77
    A szögletet a védők fejelték ki, majd Vucinovic lőtt a kapu fölé!

77

76
    15 perc még hátra, de a lényegi kérdés már eldőlt. Legalábbis igen komoly csoda lenne, ha innen pontot szereznének a vendégek.