Oroszország – Szlovénia 5:3 (vége) | Ausztria – Svédország 1:6 (vége) | Fehéroroszország – Szlovákia 1:2 (hosszabbítás vége)
Kanada – Németország 10:0 (vége) | Dánia – Finnország 0:3 (vége) | Franciaország – Svájc 1:3 (vége)
Franciaország
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Svájc
vasárnap 03.05.2015, 20:15A csoportos Világbajnokság • A csoport

41:32
    Francia emberelőny, Schappi borítja fel Fleuryt, gáncsolásért jár a büntetés.

37:22
    Ezúttal a franciák cserélik el magukat, túl sok játékos a jégen, két perces büntetés.

29:39
    Emberhátrányos kontra, Ambuhl zseniális szólóval viszi be a francia harmadba, majd csinál egy parádés láb között áthúzós cselt, végül ziccerben van, de lövés előtt akasztják. Hecquefeuille a bűnös, le is ül két percre, bottal ütésért.

29:15
    Hihetetlen, alig egészültek ki a svájciak, már mehet is a következő ember a büntetőpadra: túl sok játékos a jégen, elcserélték magukat... Glen Hanlon hiába reklamál. Blum üli le a büntetést.

27:01
    Ezúttal francia emberelőny, Wiesert szórják ki, gáncsolásért.

24:17
    Fiala próbálja meg a palánkra kenni Fleuryt, aki fordulásból egy öklössel vesz elégtételt, majd keresi a bunyó lehetőségét is, a játékvezetők azonban közbelépnek. Fleury büntetése két perc, durva játékért.

15:36
    Rousselt is végleg kiállítják, miután a gólnál hatalmasat reklamált, és csapkodott a kispadnál. Sportszerűtlen magatartás a büntetés, Roussel feldúltan vonul be az öltözőbe.

15:14
    Treille öt perc plusz végleges büntetést kap fejre, nyakra irányuló sportszerűtlen támadás miatt, miután durván letarolta ellenfelét.

10:00
    Svájci emberelőny, Da Costát szórják ki bottal ütésért.

07:11
    A mérkőzés első kiállítása: Streit gyalulja a jégbe a palánknál Da Costát, két percet kap érte, fogásért.

bayernfan

Gólok és gólpasszok: 49. Raux – 16. Hollenstein (Brunner, Josi), 22. Josi (Fiala, Blum), 60. Suri (Brunner)

Franciaország: Huet (Hardy) – Manavian, Auvitu, Da Costa S., Roussel, Desrosiers – Besch, Hecquefeuille, Meunier, Treille S., Bertrand – Janil, Chakiachvili, Treille Y., Fleury, Da Costa T. – Dieude-Fauvel, Claireaux, Guttig, Lampérier
    Svájc: Genoni (Berra) – Streit, Du Bois, Hollenstein, Romy, Brunner – Blum, Josi, Fiala, Almond, Suri – Helbling, Grossmann, Bodenmann, Ambuhl, Bieber – Geering, Traschler, Schappi, Wieser