Elche CF – Atlético Madrid 0:2 (vége) | Real Club Celta de Vigo – UD Almería 3:1 (vége) | Real Madrid – Valladolid 4:0 (vége)
RCD Espanyol – Real Sociedad 1:2 (vége)
Elche CF
0:2 (0:0)
Atlético Madrid
szombat 30.11.2013, 16:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Primera División

A második félidőben két szép góllal eldöntötte a favorit a találkozót. Az újonc nem tudott válaszolni, az Atletico rutinosan oldotta meg a hátralévő 15 percet, és nem engedett meg a labdatartáson kívül semmit a hazaiaknak. Ennek ellenére dicséretet érdemel az újonc Elche, mert az első félidőben egyenrangú ellenfél volt a madridiaknak, és bátor játékkal rukkoltak ki az esélyes ellen. (17:54:47)

90+3
    Marquez ereszt el egy lövést 18 méterről a kapu mellé, Courtis szemmel követte a labdát.

90+2
    Nem változik a játék képe a játékosok már várják a meccs végét, gurigázik a vendégcsapat.

90+1
    Három percet hosszabbít a játékvezető.

90
    Az utolsó percben járunk, tartja az Atletico a labdát.

89
    Suárez ívélése az ötösre, de Godín megoldja, és kihozza a labdát.

88
    Miranda rúgja ki a labdát, hazai bedobás a szögletzászlótól.

87
    Teljesen passzív az Atletico játéka, most is Courtios kapusnak passzolták vissza a labdát.

86
    Alabcar sérülten játszik, de már nincs csere lehetőség a hazai csapatban.

85
    Élesen belőtt hazai szögletet vágnak ki az Atletico védői.

84
    52:48 százalék arány a labdabirtoklás a hazaiaknak. A második gól után növekedett ez a mutató.

83
    Koke felvágja Suárezt, és kap egy sárgát.

82
    Továbbra is körbe, körbe passzolgat a hazai csapat, most egy kontra a vendégektől de időben ki fut a hazai kapus.

81
    Tíz Atletico játékos várja hazaiakat a tizenhatos előtt.

80
    Passzolgatnak a hazaiak, de nem tudják megtalálni a rést a védelemben.

79
    Próbálkozik a hazai csapat még valamit csinálni a meccsel, de rutinosan védekezik az Atletico.