Cigánd – Nyírbátori FC 1:1 (vége) | Soroksár – Orosháza FC 2:0 (vége) | Egri Fc – Putnok FC 1:0 (vége)
Budaörs – BKV Előre SC 1:2 (vége) | Csepel FC – Nagyatádi FC 2:0 (vége) | Hajdúböszörményi TE – FC Hatvan 2:1 (vége)
REAC – Létavértes SC 1:6 (vége)
Csepel FC
2:0 (0:0)
Nagyatádi FC
szombat 30.11.2013, 13:00 • Béke téri Stadion, Csepel • NBIII - Nyugati csoport

Nehezen, de behúzta a Csepel!
    Az utolsó negyedórában csak védekeztek, majd egy kontrából el is döntötték a meccset a hazaik, a játék összképe alapján megérdemelt a hazai győzelem! (14:43:09)

90+3
    Kettős csere a végén a hazaiknál!

90+2
    A Csepel gólt szerzett!
    GÓÓL! Egy kontra végén eldönti a meccset a Csepel! Végh adta be a labdát, ZIMERMANN ZOLTÁN pedig a kapuba fejelt, 2-0!

90+1
    Még egy vendég szöglet jöhet, de ezt is megússza a Csepel.

90
    Na most sor kerülhet a nagyatádi cserére! Garai helyén József.

90
    Újabb labdát vág ki a hazai védelem.

89
    Már a második csere hiúsul meg a hajrában, az oka egyelőre ismeretlen.

87
    Betömörül a Csepel, a Nagyatád pedig ezzel nem igazán tud mit kezdeni.

85
    Vejmola lőtt mellé messziről.

83
    Zmukic tört be a 16-oson belülre, de les volt!

82
    Márton ívelése volt nagyon hosszú, úgy tűnik, meglesz a meccs a Csepelnek.

81
    Nem alakult ki veszély ebből.

80
    Hazai szabadrúgás jöhet veszélyes helyről, a 16-os jobb sarkától.

78
    Most már nem sietős a Csepelnek, Nagyot figyelmezteti is a játékvezető, hogy rúgja ki.

78
    Garai volt lesen.

76
    Egyelőre nincs átütőerő a vendégek támadásaiban.

74
    Elég lesz-e bő negyedóra az eddig halványan játszó vendégeknek egyenlíteni? Nagy kérdés, mindenesetre most a Csepelnél a labda.