Cigánd – Nyírbátori FC 1:1 (vége) | Soroksár – Orosháza FC 2:0 (vége) | Egri Fc – Putnok FC 1:0 (vége)
Budaörs – BKV Előre SC 1:2 (vége) | Csepel FC – Nagyatádi FC 2:0 (vége) | Hajdúböszörményi TE – FC Hatvan 2:1 (vége)
REAC – Létavértes SC 1:6 (vége)
Soroksár SC
2:0 (2:0)
Orosháza FC
szombat 30.11.2013, 13:00 • Haraszti út • NBIII - Nyugati csoport

Az első félidőben megszerzett kétgólos előnyét okosan őrizte a Soroksár a második játékrészben. A vendégek játéka valamicskét ugyan javult a második 45 percben, de ma nem volt kétséges, hogy melyik csapat zsebeli be a három pontot.
    A Soroksár megérdemelt győzelmével listavezetőként zárta az őszi idényt.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (14:52:01)

90+2
    Lagymatag iramban pörögnek az utolsó másodpercek. Sok érdemleges dolog nem történik a pályán.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

90
    Hosszan előreívelték a hazaiak a labdát, Bordás a végállomás.

89
    Miklós jött be Oláh helyett.

88
    Les miatt szabaddal jöhet kifelé az Orosháza.

87
    Már csak az idővel játszik a Soroksár, okosan megbecsülik a labdát.

86
    Könyves jött be a végére Nyéki helyett.

85
    Hátul passzolgatnak a hazaiak, finoman szólva már nem erőltetik a támadásokat.

84
    Kincses kapott egy jó labdát a jobb oldalon, beadását középen kivágták a védők.

83
    Antal jött be Lisztes helyett.

82
    Nyilas kapott egy nagyot a lábára, szabadrúgás a hazaiak javára a kezdőkörből.

81
    Szabó passzolt Pénzváltóhoz, aki 18 méterről bikázta mellé.

80
    Lisztes passzolt Nyilashoz, ő azonban már eladta a labdát.

79
    A vendégek feljebb tolták a játékukat, a fegyelmezett hazai védekezéssel szemben ugyanakkor tanácstalanok.

78
    Nyilas felé egy hosszú indítás előre, Bordás épphogy menteni tudott előle.

77
    A Soroksár dominálja továbbra is a találkozót, igaz olyan fölényben már nem játszanak mint az első játékrészben.

75
    Bal oldalról ívelték be a hazaiak a labdát, Márkus rossz labdakezelése miatt oda az akció.

Gólok: 20. Lovrencsics, 42. Lovrencsics

Lapok:   9. Lisztes (SSC), 47. Urbán (SSC), 53. Lannert (SSC) – 14. Bálint (OFC), 18. Ferenczi (OFC), 41. Tóth (OFC), 59. Pénzváltó (OFC)

Soroksár SC: Tárczy – Pandur, Kincses, Urbán (56. Homonyik), Farkas – Lannert, Lisztes (83. Antal), Nyilas, Vass – Tóbiás, Lovrencsis (70. Márkus)
    Cserék: Bartos – Márkus, Dombai, Homonyik, Szabó, Mile, Antal

Orosháza FC: Bordás – Pénzváltó, Szabó, Pál, Oláh (89. Miklós) – Tóth, Ferenczi, Füredi, Nyéki (86. Könyves) – Styecz, Bálint (46. Gulyás)
    Cserék: Könyves – Gulyás, Miklós

Játékvezetők: Papp – Bornemissza, Baghy