Atlético Madrid – Villarreal 1:0 (vége) | Barcelona – Real Betis 3:1 (vége) | Real Sociedad – Real Madrid 0:4 (vége)
Rayo Vallecano – Real Club Celta de Vigo 3:0 (vége)
Atlético Madrid
1:0 (1:0)
Villarreal CF
szombat 05.04.2014, 16:00 • Estadio Vicente Calderón • Primera División

Mérkőzés vége. (17:50:06)

90+2
    Sosa jobb oldlai beadását Paulista fejeli ki, és már Pina robog a labdával.

90+1
    Kőkeményen védekeznek a haziak, láthatóan elfáradtak.

90
    3 perc a jelzett ráadás.

90
    Gomez kis szögletet végzett el, az ezt követő beadás azonban veszélytelen maradt.

89
    Egy bal oldali beadást követően Alderweireld rosszul ér bele a labdába, majdnem öngól! Nem sokkal ment el a labda a jobb kapufa mellett, szöglet.

88
    Tiago ütközött Pereira-val, ápolás miatt áll a játék.

87
    Tiago szerez labdát a középpályán, majd estében rögtön el is adja.

86
    Soriano ugratná ki Aquino-t a jobb oldalon, de labdája túl hosszú, még a füvön is megcsúszik, így nem lehetett elérni.

85
    Pina felívelését Alderweireld vágja ki, vendég bedobás. Nagyon a végét várja már a madridi csapat.

83
    Az utolsó csere a meccsen, Cani helyén Gomez a pályán.

83
    Teljesen beszorul az Atletico, ez pedig nem tetszik a drukkereknek, halk füttyszó hallatszik a nézőtérről.

82
    Pereira ad be Perbet felé a bal odlalról, Koke azonban résen van és szögletre vágja ki a labdát.

81
    Hamarosan utolsó cseréjét is kihasználja a vendég csapat.

80
    Minden mezőnyjátékos az Atletico térfelén.

79
    Suarez üt oda Cani-nak az oldalvonal meleltt, sárgalap.

78
    Hiába van többet a labda a második félidőben a Sárga Tengeralattjárónál, a kapura telejsen veszélytelenek.

77
    Sosa szép szólót mutat be és tör be a 16-oson belülre, de ott a 3. védő már elválasztja a labdától.

76
    Jokic löki fel Soa-t, hazai szabadrúgás térfleük közepéről.

74
    Raul Garcia tüzelt a 16-os előteréből, a kapu bal oldalába tartó kísérletét azonban Asenjo védeni tudta.

73
    Jokic túl agresszíven hajtott a labdára, szabadrúgás a hazai csapatnak.

72
    Sosa a földön a kezdőkörben, szabadrúgás.

71
    Cserélt a hazai csapat is méghozzá harmadjára, Diego helyén Sosa bizonyíthat.

70
    Trigueiros helyére Pereira érkezett a vendégekhez.

69
    Garcia buktatja Paulista-t, jogos a sárga.

68
    Perbet kapott labdát a 16-oson belül, majd 14 méterről lőtt, nem sokkal fölé! Courtois nem sokatt látott a lövésből, ugyanis két védője is takarta a labdát, szerencséjére nem talált kaput a kísérlet.

67
    A Villareal passzolgat a középpályán, közben mindkét csapat cseréhez készülődik.

66
    Koke kapta az első hazai sárgát, miután fellökte ellenfelét.

65
    Diego-t buktatják nem messze a kezdőkörtől, szabadrúgás.

64
    A Villareal birtokolja a labdát az utóbbi néhány percben.

63
    A vendég csapat is cserélt, Roman helyén Aquino kapott lehetőséget.

62
    Pina rántja le ellenfelét a középpályán, szerencséjér emegússza lap nélkül.

61
    Villa is mehet pihenni, Adrián váltotta.

60
    A tizenhatosra érkező passzot jól vette át Cani . El is lőtte, megpróbálta meglepni a kapust. Sajnálatára azonban a labda elkerülte a kapu bal oldalát. A játék hamarosan kirúgással folytatódik.

58
    Alderweireld fejeli haza a labdát Courtois-nak, magabiztosan tartja kézben továbbra is a meccset az Atletico, csakúgy mint az első félidőben, a Villareal a bíztató kezdés után visszaesett.

58
    Ez nem Perbet napja, gyakorlatilag még jó megmozdulása nem volt a vendégek fiatal támadójának, ezúttal is lesre futott.

57
    Diego-Filipe-Tiago összjáték a középpályán.

56
    Rodriguez mintha kicsit elfáradt volna, Tiago állt be a helyére.

54
    Cseréhez készül a hazai csapat!

53
    Perbet állította meg a játékvezető lesen jogosan, szabadrúgás kifleé.

52
    David Villa tüzelt a 16-os bal oldaláról jobbal, a hosszú alsóba tartó tekerését szép mozdulattal védte Asenjo.

51
    Courtois kezében a labda a szöglet után, Filipe-t hozza játékba.

51
    Villareal szöglet a jobb oldalról.

50
    Pina kapta a labdát 20 méterre a kaputól és tüzelt, azonban rosszul találta el, és az előtte lévő védőben kötött ki a labda.

49
    Agresszíven kezdi a második félidőt a vendég csapat, már az ellenfél térelén letámadnak.

48
    Roman dobja be a labdat Pina-nak, Perbet felé az evílés azonban túl hosszú.

46
    Egyik csapat sem cserélt a szünetben.

46
    A Vilalreal kezdte a második játékrészt.

46

45
    Éppen a haziak tartották a labdát saját térfleükön, amikor a bíró lefújta az első félidőt, ami egyértelműen Atletico fölényt hozott.

44
    Nem lesz hosszabbítás a félidő végén.

43
    Gond nélkül kifejelik a védők.

43
    Atletico szöglet, ezúttal Diego a labda mögött!

42
    Paulista jogosan kapott sárgát egy kemény belépő után.

41
    Trigueros beadása nagyon gyenge, esélye sem volt snekinek, hogy fejeljen.

40
    Villareal sarokrúgás!

39
    Ki tud jönni most a szorításból a Villareal, és átlépik a felezővonalat!

38
    Mint mindig, most is Koke íveli be a szabadrúgást. Asenjo azonban l mozdul ki a kapuból, övé a labda.

37
    Raul Garcia esik el 35 mtéerre a vendég kaputól, szabadrúgás!

36
    Koke íveli fel a labdát a fellépő Juanfran felé, de túl mély a kísérlet, kirúgás.

34
    A hazaiak csapatkapitánya esik el, és ér kézzel a labdába, Villareal szabadrúgás saját térfelükről.

33
    Csendesen zajlik a találkozó a gól óta, a hazaiak kényelmesen uralják a meccset, a vendégek pedig nem tudnak komoly támadásokat vezetni még kontrából sem.

32
    Cani és Trigueros is lemaradt egy jobb oldali beadásról a 16-oson belül, ez volt az eddigi legnagyobb vendég lehetőség.

31
    Alderweireld szereli Perbet-et a bal oldlaon, Villareal beadás.

30
    60%-ban a labda a hazai csapatnál.

29
    Diego-Filipe-Rodriguez a labda útja, utóbbi ad be balról, de sikeresen kifejelik Garcia elől.

27
    Filipe beadását Paulista mellel tette csapattársa elé, szép megmozdulás.

26
    A Vendég térfélen zajlik főleg a játék, a Villareal a jó kezdés után védekezni kényszerül.

24
    Koke szöglét ezúttal Asenjo könnyedén gyűjtötte be.

23
    David Villa tudott ismét szögletet kiharcolni.

22
    Hazai szabadrúgás a vendég térfél közepéről.

21
    Villa-nak nem lehetett adni a labdát mert lesen volt, újabb pontatlan passz után Villareal bedobás a bal oldalról.

20
    Filipe a bal oldalon.

19
    Perbet nem tudja átvenni a labdát a balszélen, jöhet az Atletico.

17
    Koke indítása pontatlan középen Garcia-nak, Jokic gyűjti be a labdát.

16
    Lendüeltbe jótt a madridi csapat, saját térfelükön magabiztosan tartják a labdát.

14
    Az Atlético gólt szerzett!
    RAUL GARCIA megszerzi a vezetést a hazaiaknak! Koke szöglete után 5 méterről fejelt magabiztosan a jobb felsőbe!

13
    Jokic feleji ki a labdát Raul Garcia elől, hazai sarokrúgás!

12
    Visszahúzódik saját térfelére a Villareal, 16-osuk előtt adogat az Atletico.

11
    Jaunfran füleli le a jobb oldalon Pina labdáját, támadhat az Atletico.

10
    Soriano szabadrúgása nem talált kaput, Couerois-nak nem kellett izgulnia.

9
    Pina-t borítják fel a középpályán, szabadrúgás.

8
    Rodriguez keresztlabdája Juanfram felé pontatlan, a szélsőhátvéd nyargalhat vissza.

6
    Jól kezd a Villareal, az első percekben egyenlő ellenfelei az Atletico-nak.

5
    Pina kérte a labdát a középpályán, de gyorsan hárman körbevették, azért egy bedobást ki tudott harcolni magának.

4
    Koke beívelt szöglete után nem alakult ki helyzet a kapu előtt.

3
    David Villa harcol ki szögletet a balszélen.

1
    Courtois gyűjti be a beívelt labdát, és dobja támadásba övéit.

1
    Villareal szöglettel indul a találkozó.

1

Parádés szezont fut az Atletico. Nem kis meglepetésre vezetik a bajnokságot a két nagyágyú, a Barcelona és a Real Madrid előtt, ráadásul előbbi otthonában 1-1-es döntetlent értek el a BL negyeddöntőjében, így joggal várhatják bizakodva a visszavágót. Hazai pályán még nem szenvedett vereséget a Diego Costa vezette alakulat, 13 győzelem mellett 3 döntetlen a mérleg, így a mai találkozónak is ők az abszolút esélyesei. A Villareal azonban nem fog feltett kézzel kimenni a pályára, ősszel is 1-1-es döntetlent értek el hazai pályán a madridiak ellen, és nekik is kellenek a pontok az Európa-Liga induláshoz. Nagy meccsre van kilátás, tartson velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.