MTK Budapest FC – Ferencvárosi Torna Club 2:1 (vége) | Győr – Dunaújváros 4:3 (vége) | Diósgyőri VTK – Debreceni VSC 1:1 (vége)
MTK Budapest FC
2:1 (1:1)
Ferencvárosi Torna Club
vasárnap 31.08.2014, 16:30 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

90+2
    Megint cserél az MTK, az utolsó gólt szerző Horváth Zsolt helyén Iyane.

90+1
    3 perc lesz a ráadás.

87
    Pölöskei játszott Tamayo elé, de a visszafutó Nagy Dominik menteni tudott.

86
    Első csere a hazaiaknál, Vass Patrik helyén Frank Richárd.
    Horváth ZS. - 2:1

80
    Az MTK gólt szerzett!
    Remek labdával ugratták ki Vass Patrikot, aki beadta az üresen érkező HORVÁTH ZSOLTNAK, ezt a ziccert már ő sem hibázta el és Dibusz mellett a rövid kapufa mellé helyezett.

72
    Utolsó csere a Fradinál, Lauth helyén Nagy Dominik.

65
    Tamayo ugrott ki egy kontra keretében, majd passzolt Horváth Zsolt elé aki a kimozduló Dibusz fölött és a kapu előtt is elrúgta a labdát.

61
    Dilaver rúgott oda csúnyán Vass Patriknak egy sárga lapért.

46
    Félidőben kettőt cserélt a Fradi, lejött Ugrai és Busai a helyükön pedig Kukorozovic és Cukic.

44
    Hihetetlen tömegjelenet egy Gera szöglet után, az első fejest Hegedüs védi bravúrral, a másodikat egy védő fejeli ki, a harmadik pedig kapu fölé szállt.
    LAUTH - 1:1

30
    A Fradi gólt szerzett!
    Gera a szögletet a hosszú kapufához tekerte ahonnan BENJAMIN LAUTH közelről a kapuba fejelte a labdát, Hegedüs még próbált menteni, de nem sikerült neki.

27
    Egy kontra után Vass Patrik helyezett Pölöskei Zsolt elé, aki nyolc méterről közelről a kivetődő Dibuszba lőtte a labdát. Nagy védés volt a kapustól.
    POÓR - 1:0

25
    A szöglet nehezen eljutott POÓR PATRIKIG a kaputól öt méterre, még labdát is volt ideje átvenni és a bal felsőbe helyezett közelről.

24
    Tamayo ugrott ki egy labdával két védővel, elkezdett cselezgetni, majd Mateos felrúgta, sárga lapot kapott érte.

19
    Horváth küzdött meg a labdaért az oldalvonal mellett, majd a tizenhatos jobb oldaláról lőtt a rövid sarok felé, de Dibusz ott volt és könnyen fogta a labdát.

9
    Vass Patrik rázza le ellenfelét, majd beadja Horváth Zsolt fejére, aki elfejeli a labdát keresztbe a kapu előtt, centikkel a kapufa mellett. Dibusz beleért, így szöglet jöhetett, amit a Fradi védők könnyen kifejeltek.

Pap Csaba

Gólok: 25. Poór, 80. Horváth Zs. – 30. Lauth

Lapok:   24. Mateos (FTC), 61. Dilaver (FTC)

MTK Budapest FC: Hegedüs – Nagy T., Vukmir, Kelemen, Hidvégi – Pölöskei, Poór, Kanta – Vass P. (Frank – 86.), Tamayo, Horváth Zs (Iyane – 92.).
    Cserék: Groppioni – Vass Á., Kálnoki Kis, Deutsch, Hakdú, Iyane, Frank.

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Pavlovic, Mateos, Bönig – Gyömbér, Busai (Kukorozovic – a szünetben), Gera, Ugrai (Cukic – a szünetben) – Böde, Lauth (Nagy D. – 72.).
    Cserék: Jova – Batik, Nagy D., Kukurozovic, Nalepa, Cukic, Bosnjak.

Játékvezetők: Bognár Tamás – Berettyán Péter, Viszokai László.