Hull City – Crystal Palace 2:0 (vége) | Leicester City – Burnley FC 2:2 (vége) | Liverpool F.C. – West Bromwich Albion 2:1 (vége)
Sunderland AFC – Stoke City 3:1 (vége) | Swansea City – Newcastle United 2:2 (vége) | Aston Villa FC – Manchester City 0:2 (vége)
Leicester City
2:2 (2:1)
Burnley FC
szombat 04.10.2014, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Barclays Premier League

A 2-1-es félidőt követően a második félidő kissé álmosan indult mindkét csapat számára. Nem nagyon forogtak veszélyben a kapuk. A Trippier ápolása miatt a játékvezető hét perc hosszabítást rendelt el, amelynek hatodik percében Wallace remekbe szabott szabadrúgásgóljával a Burnley egyenlíteni tudott. Így a hazaiak hiába játszottak jobban és veszélyesebben. A vendégek szinte helyzet nélkül értek el két gólt, és vittek haza egy pontot. (18:07:43)

90+7

90+7
    A Leicester még megpróbál gólt szerezni, de a vendégek blokkolják a próbálkozást.
    WALLACE - 2:2

90+6
    A Burnley gólt szerzett!
    WALLACE remekül tekeri el a labdát a sorfal fölött a kapu bal oldalába. Schmeichel-nek esélye sem volt a hárításra.

90+6
    A csereként beállt Wallace áll a labda mögé.

90+5
    A Burnley jut szabadrúgáshoz nagyon veszélyes helyről. Talán az utolsó esélye ez a vendégeknek.

90+4
    Nugent kap sárga lapot.

90+4
    Drinkwater passzol Nugent-hez, aki becsapja ellenfelét, de beadása már pontatlan.

90+3
    Konchelsky mássza meg Jutkiewicz-et. Szabadrúgással jöhet a Burnley a saját térfeléről.

90+2
    Nugent harcol ki egy bedobást az ellenfél térfelén.

90+2
    A Burnley-nak mindent egy lapra kell feltennie, ha pontal akar távozni Leicester-ből.

90
    Hét perc a hosszabítás.

89
    Újabb hazai sarokrúgás. Veszélyesen érkezik a fejes Heaton kapuja felé, de a vendégek kapusa bravúrral hárítani tud.