Hull City – Crystal Palace 2:0 (vége) | Leicester City – Burnley FC 2:2 (vége) | Liverpool F.C. – West Bromwich Albion 2:1 (vége)
Sunderland AFC – Stoke City 3:1 (vége) | Swansea City – Newcastle United 2:2 (vége) | Aston Villa FC – Manchester City 0:2 (vége)
Aston Villa FC
0:2 (0:0)
Manchester City
szombat 04.10.2014, 18:30 • Villa Park, Birmingham • Barclays Premier League

82 percen keresztül jól valósította meg taktikáját az Aston Villa. A rohamozó Manchester City ellen kontrákra rendezkedett be és akadt is bizony néhány ígéretes akciójuk, de nem sikerült betalálni.

Alig 10 percet kellett volna még kihúzni, amikor Touré okos gólja eldöntötte a meccset. Utána semmit sem tudott felmutatni a Villa, lélekben feladták a késői gól miatt, majd kaptak még egyet, egy hasonlóan szép találat Aguerotól. Nagyon fontos, kibrusztolt három pont ez most a Citynek.

Aston Villa – Manchester City: 0-2!
    ---- (20:23:27)

90+4

90+2
    Négy perc a ráadás, alighanem nem oszt, nem szoroz.

90
    Továbbra is a City tartja a labdát, a Villa lélekben alighanem feladta már az első gól után.
    AGUERO - 0:2

88
    A City gólt szerzett!
    Végleg eldönti a Manchester City. SERGIO AGUERO kapta Milnertől jobbról, ő tolt rajta egyet, majd 16 méterről a bal alsót lőtte ki. Gyönyörű gól! 0-2!

87
    Érdekesség, hogy továbbra is egyetlen sárga lappal hozzák le a mérkőzést.

85
    Nincs több cserelehetősége egyik csapatnak sem. Vezet a City és most már csak igen kevés idő maradt a Villának, hogy egyenlítsen.

84
    Cserél a Manchester City. Jesus Navas érkezik David Silva helyére.
    TOURÉ - 0:1

82
    YAYA TOURÉ tolta meg a labdát középen, majd 17 méterről takarásból, kiválóan a kapufa mellé helyezve a jobb alsó sarokba lőtte a labdát. 0-1!

81
    Milner jobb oldali beadását Baker vágja ki a mezőnybe.

79
    Még egyet cserélhet a Manchester City, a Villának már nem maradt lehetősége változtatni.

77
    Kicsit szusszanhat a Villa, elég hosszasan nyomás alatt volt a hazai kapu.

73
    Bő negyed órája maradt a Citynek, hogy kibrusztolja a győzelmet és ne maradjon le nagyon a Chelseatől.

71
    Kettős Aston Villa csere. Richardson és N'Zogbia le, Grealish és Bacuna be.

70
    Nagy City helyzet marad ki. Egy jobb oldali visszagurított labdát tett kapura Silva, pár centivel mellé.