Granada – SD Eibar 0:0 (vége) | La Coruňa – RCD Espanyol 0:0 (vége) | Villarreal – Sevilla 0:2 (vége)
Real Sociedad – Cordoba 3:1 (vége) | Barcelona – Real Madrid 2:1 (vége)
Real Sociedad
3:1 (1:1)
Cordoba CF
vasárnap 22.03.2015, 19:00 • Anoeta, San Sebastián • Primera División

Nagyon pörgős, hajtós meccset láthattunk. 4 gól, 3 piros, ritka az ilyen mérkőzés. Már a 6. percben emberhátrányba kerültek a vendégek, így onnantól leginkább a védekezéssel törődtek. A 76. percig egészen jól tartották magukat, amikor Castro megszerezte a vezetést a Sociedadnak. A kegyelemdöfést a 93. percben Finnbogason vitte be. A Cordoba tartja a rossz szériát, január 12.-e óta nem nyertek a bajnokságban és már 7 pontal vannak lemaradva a 17. helytől. (21:04:15)

90+4

90+4
    Pinillos kap pirosat! 8 emberrel fejezi be a mérkőzést a Cordoba.
    Alfred FINNBOGASON - 3:1

90+3
    A Real Sociedad gólt szerzett!
    ALFRED FINNBOGASON kap labdát Velatól,majd a kapuba helyezi azt!

90+3
    Cartabia kap sárgát.

89
    Finnbogason cselezi be magát a 16-oson belülre, de túl sokáig tartja magánál a labdát és körbeveszik a védők.

88
    Az első hazai gólt szerző és végig veszélyesen játszó Agirretxe helyére érkezik Finnbogason.