Everton FC – West Bromwich Albion 2:1 (vége) | Arsenal FC – Liverpool F.C. 2:2 (vége) | Norwich – Tottenham Hotspur 1:1 (vége)
Reading FC – Chelsea F.C. 2:2 (vége) | Fulham FC – West Ham United 3:1 (vége) | Manchester United – Southampton FC 2:1 (vége)
Manchester United
2:1 (2:1)
Southampton FC
szerda 30.01.2013, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Barclays Premier League

Küzdelmes mérkőzésen tartotta otthon a három pontot a Manchester United együttese.
    Az első félidőben végig a United dominált, a vendégek szerencsés gólja nem fogta meg őket, hamar megfordították az eredményt.
    A második félidőben a Southampton végig hajtott, támadott, de nem tudta megszerezni az egyenlítő találatot.
    A United ezzel a győzelmével 7 pontra növelte az előnyét a városi rivális Cityvel szemben. (22:54:44)

92
    Rooney segített hátul, a labda visszapattant az ellenfelére,bedobással jöhet a United.