PEC Zwolle – Heracles Almelo 3:2 (vége) | PSV Eindhoven – Feyenoord Rotterdam 2:1 (vége)
PEC Zwolle
3:2 (2:1)
Heracles Almelo
szerda 30.01.2013, 18:45 • IJsseldelta Stadion, Zwolle • Holland Kupa

Az elsö félidö nagyon jól zajlott. Sok helyzet , szép akciók. Láthattunk 3 gólt is, ugyanis a vendég vezetést követ6en Zwolle fordítani tudott. Második félidöben kicsit visszafogtak a csapatok, de 58. percben két gólos elönyre tett szert a Zwolle csapata, majd 65. percben Everton szépíteni tudott. Bekeményítettek a csapatok az utolsó 20 percben és a csapatok össze is szedték a sárgalapokat. A végeredmény végül a Zwollenek kedvezett és így ök juthattak tovább a legjobb négy közé.

Köszönöm figyelmüket! (20:44:00)

90+3
    Zwolle támadásánál a holland játékvezetö lefújja a meccset.

90+3
    Hazai szurkoló állva szurkolnak és már csak a végsö sípszóra várnak.

90+1
    Majdnem újabb gólt láthattunk, de Schekeveld nagy vetödése után a labda a kezében köt ki.

90
    3 percet hosszabbít a sporttárs.

87
    Szinte még el sem végezték a szabadrúgást, de újabb sárgalapot vesz elö a játékvezetö Younnes Mokhtarnak.

86
    Eldurvultak a viszonyok és Broerse Joost szabálytalanságát követöen a játékvezetö ságalapot ad.

85
    Szabadrúgás Heracles javára, de rosszul passzoltak ezért már jöhetnek is a hazaiak.

84
    A rossz vendég szöglet lepattan, de továbbra is náluk a labda.

83
    Ápolást követöen a hátvéd játékra kész.

82
    Játék ismét áll, Achenteht kell ápolni.

79
    Zwolle kihasználja harmadik cserelehetöségüket is és lehozzák Giovanni Gravebeeket és helyére érkezhet Mustafa Saymak.

78
    Lesen a hazaiak , az elmúlt percekben nem vezettek végig egy támadást sem.

77
    13 perc van hátra, de a viszonyok a pályán nagyon kiélezödtek.

76
    Egyenlítési lehetöséghet jutott Heracles, de Gouriye hibázott és a labdát nem találta el.

74
    Vendégek érzik, hogy van mit keresni a pályán, ezért nagy nyomás alá kerül a Zwolle.

70
    Vendégek cseréje Dario Vujicevic kapott sárgalapot.

68
    Fred Benson távozik a pályáról és Denni Avdic. Másik csere pedig Arne Slot , helyére pedig Furdjel Narshing érkezik.

65
    A Heracles gólt szerzett!
    EVERTON jobbról értékesített és visszahozta a csapatját a meccsbe.

Gólok: 16. Arne Slot, 44. Fred Benson, 58. Jasper Drost - 9. Marko Vejinovic, 65. Everton

Lapok:   86. Broerse Joost (ZWO), 87. Younnes Mokhtar (ZWO) - 70. Dario Vujicevic (HRC)

PEC Zwolle: Boer - van Polen, Lachman, Achenteh, Benson (68. Avdic) - Slot (68.Narshing), Drost, Broerse, Pluim - Mokhtar, Gravebeek (79. Saymak).
    Heracles Almelo: Schenkeveld- Dorda, Gouriye, Duarte, Vejinovic - Everton, Rienstra, Quansah, Castillion (46. Vujicevic) - Pasveer, Davidson (64.Schamp)