Everton FC – West Bromwich Albion 2:1 (vége) | Arsenal FC – Liverpool F.C. 2:2 (vége) | Norwich – Tottenham Hotspur 1:1 (vége)
Reading FC – Chelsea F.C. 2:2 (vége) | Fulham FC – West Ham United 3:1 (vége) | Manchester United – Southampton FC 2:1 (vége)
Norwich City
1:1 (1:0)
Tottenham Hotspur
szerda 30.01.2013, 20:45 • Carrow Road, Norwich • Barclays Premier League

Az álmos első félidőt egy kimondottan jó második követte, annak is leginkább az utolsó 20 perce volt eseményekben gazdag. Igazságosnak mondható a döntetlen, mindkét csapat megküzdött érte. A döntetlennek talán a hazaiak örülhetnek inkább.

Köszönöm a figyelmüket! (22:46:02)

90+2
    A hosszabbítás percei a vendégeké.

90+1
    3 perc lesz a ráadás.

90
    Assou-Ekotto lövését blokkolták, vendégszöglet következik.

89
    Sigurdsson löketét tornázta ki nagy bravúrral Bunn kapus.

88
    "Megnyugodtak" a felek, valamelyest csökket a tempó.

87
    Lennon le, Sigurdsson be.

86
    Nagy az iram, rohanás jellemzi most a mérkőzést.