Dunaújváros – Tatabánya 1:1 (vége) | Ajka – Békéscsaba 2:0 (vége) | Kozármisleny – 1:3 (vége)
Szigetszentmiklós – Nyíregyháza 1:0 (vége) | BFC Siófok – Cegléd 1:0 (vége) | Gyirmót – Balmazújváros 4:1 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
1:3 (0:2)
szombat 16.11.2013, 13:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Merkantil Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:00 - kor kezdődik.

Hétvégén a nagy múltú Vasas érkezik Kozármislenybe!
    Hát ez nem is olyan rég még elképzelhetetlennek tűnt, de most a két csapat egy osztályban szerepel és a hazai csapatnak minden pontra szüksége van, így nem lehet más a cél, mint győzni.
    A Vasas jelenleg 9. helyen áll 17 megszerzett ponttal, ami igen csak szerény, a Kozármisleny 8 ponttal utolsó helyen tanyázik. Pedig ha a tavalyi évet nézzük a kétcsoportos NB II-ben ez a két csapat volt az ezüstérmes, ami a hazai csapatnak bravúrnak, még a vendégeknek csalódásnak számított.
    Mindkét csapatban található olyan játékos, aki tavaly még az ellenfél gárdáját erősítette. Kozármisleny együtteséhez a szezon elején érkezett Kovács Dániel, és a korábban ugyancsak Vasas mezben futballozó Farkas Zoltán most nem léphet pályára sérülés miatt, de Boda József ott lehet, aki kölcsönben szerepelt Kozármislenyben, majd visszatért csapatához és most hétvégén az Angyalföldieket erősítheti.
    Kozármislenyi csapat utolsó hazai bajnoki mérkőzése lesz és biztos, hogy mindent megtesz a csapat, hogy a nem jól sikerült őszt legalább szépen zárja le.

A csapatok érkeznek, a Kozármisleny feketében, a vendég Vasas piros-kékben lép pályára.

1

1
    Vasas kezdte a találkozót.

2
    Sólyom rúg előre egy hazagurított labdát.

3
    Gál indította Remilit, de lesen volt.

3
    Nagyházi beadását rúgta Fellai szögletre.

4
    Felszabadít a hazai csapat.

4
    Vituskát szerelte Engel, így nem tudott beadni a jobb szélről.

5
    Varga szerelt, Vasas partdobás következik.

6
    Cseke beadása mély, Sólyom veszi magához és rúgja ki.

7
    Letámad a Vasas, Sólyom passzolgat a védőkkel.

8
    Ismét les, a vendégek harmadik támadása áll meg emiatt.

8
    Fellai indítása hosszú.

9
    Hazai szöglet következik, Vég beadása pattant szögletre.

9
    Felszabadít a Vasas, de már a hazaiaknál a labda.

10
    Vasas bedobás következik a félpályánál.

11
    10 perc alatt a kapuk még nem forogtak veszélyben.

11
    Vég szerez labdát, hátul adogat a hazai csapat.

12
    Remili felé jött indítás, most nem lett volna les, de Fellai szépen szabadított fel.

15
    Hosszú indítás Vituska felé, de Lékai együtt élt a játékkal és jól lépett ki a kapujából.

15
    Varga felé jött indítás, de lesen volt.

16
    Remili kapott nagyszerű labdát, pattanás után már csak Sólyommal állt szemben, de a hazai kapus bravúrral hárított, és a kipattanóra is ő ért oda és ütötte ki.

18
    Kiss csúsztatott ki szögletre egy hosszú indítást.

18
    A kipattanót Cseke rúgta rá, de erőtlen volt, Sólyomnak nem okozott problémát.

19
    Berecz volt lesen.

20
    Remili felé érkezett megint labda, de Fellainak jól segített be Kiss és így szerelték.

21
    Engel tört be a 16-on belülre és esett el, de lesen volt így a Kozármisleny rúg szabadrúgást.

22
    Pap ment el a bal szélen, a beadást Horia rúgta ki.

23
    Nagy M. K. vállalta el távolról, a vendég hálóőr megcsúszott, a labda centikkel ment el a jobb oldali kapufa mellett.

24
    Berecz beadása érkezett veszélyesen, de Sólyom jól vetődött ki és szerezte meg a labdát az érkező Remili elől.

25
    Berecz rúgta meg az esetnél Sólyom kapust akit ápolni kell.

26
    Sólyom most végzi el a szabadrúgást.

27
    Vasas térfél középéről jár szabad a hazaiaknak.

27
    A vendégek kifejelték, most bedobás következik.

30
    A Vasas gólt szerzett!
    Remili kapott ismét leshatáron egy labdát, felnézett és pontosan gurított középre, de az érkező Horia nem találta el, így került BERECZ elé aki a jobb alsó sarokba lőtt.

31
    Horia volt lesen.

32
    Remili lőtt, de nem volt benne erő, így Sólyomé lett könnyedén.

33
    Egy kifejelt labda került Nagyházi elé aki kapásból lőtt, Vattairól vágódott le.

34
    Horis gurított le labdát Remilinek aki próbálkozása szögletre pattant.

35
    Jól érkezett a szöglet, Sólyom a vonalon maradt, HORIA érkezett és fejelt közelről a kapuba.

36
    Kovács csúszott be a gólszerzőnek, és kapott sárgát.

37
    Egy jobb oldali beadás száll el Horia feje felett.

37
    Varga volt a bal szélen lesen.

38
    Izing passzol haza, Lékai rúgja ki hosszan, mezőnybe.

39
    Félpályánál rúg szabadot a vendég csapat.

40
    Remili kapott labdát, de lesen volt ismét.

41
    Nagy M. K. ment el a szélen, de Engel szerelte a beadás pillanatában.

42
    Engel rúgott rá egy labdát csapattársára és így a Misleny dobhat a 16-os magasságában.

43
    Begurított labda nem jó, így Lékai veszi fel a labdát.

44
    Vég lövésébe lépett bele Gál.

45
    Kovács adott el egy labdát, Fellaira vezette rá Remili, a hazai védő szerelte.

Az első félidőt végig uralta a vendég csapat és sokkal agresszívabb felfogásban futballoztak. A hazai csapatnak létszükséglet a pontszerzés, de nagyon erőtlen a Kozármisleny.
    A Vasas megérdemelten vezet a szünetben két góllal, a második félidőben nagyot kell fordulnia a mérkőzés képének, hogy a hazai csapat pontot tudjon szerezni.

A szünetben Nagy Erik melegít intenzíven, a hazai csapat változtatni fog a második félidőre.

Érkeznek a csapatok a második félidőre.

46

46
    Mindkét csapat változtat a szünetben Kovács helyett Nagy E. a Vasasnál Engelt helyett Recklet érkezett.

48
    Ápolás miatt állt a játék.

48
    Vég adott el labdát, Horia indított kontrát, de ezt a hazai védők megállították.

49
    Cseke rúgta fel Papot és kapott sárgát.

50
    Hátul adogat a Kozármisleny, de nem tud támadást építeni, a vendég csapat jól védekezik a félpályánál.

51
    Vasas szabadrúgás következik 30 méterről.

51
    Remili a sorfalba bombázott.

52
    Cziráki érkezik a hazai csapatba Varga helyett.

53
    Remili most 20 méterről lőtt szabadott, most kapu fölé lőtt.

54
    Hazai szöglet jön.

54
    Nagyházi fejelte ki Vituska szögletét.

55
    Berecz volt leshatáron, az asszisztens jelzett.

55
    Erősen hazalőtt labdát rúgott ki Lékai.

56
    A vissza rúgott labdából Vituska keltett veszélyt ,de szerelték.

57
    Horia távoli lövését védte Sólyom.

57
    Cziráki ment el a bal szélen, de a beadása lecsúszott így hiába volt bent két érkező is.

58
    Nagyházi szerzett labdát és passzolt Remilinek aki meg sem állt a vendék kapuig, ott a jól érkező Sólyom hárított, szögletre. A szöglet után nem alakult ki veszély.

60
    Ismét Vasas szöglet következik.

60
    Kis szöglet után Remili beadása vágódott ismét szögletre.

60
    Ebből már nem alakult ki helyzet.

61
    Kiss beadása volt kicsit hosszú, így Cziráki már csak bele tudott csúsztatni.

62
    Lékaihoz került a labda aki jól hozta játékba, kidobta Reckletnek.

63
    Vituska buktatásáért jár szabad 25 méterre a Vasas kapujától.

63
    Nagy M. K. áll a labda mögött.

64
    Nagy Krisztián lőtt fölé, így Lékai rúghatja ki a labdát.

64
    Kisstől vette el a labdát Nagyházi és indította Remilit, aki már csak Sólyommal állt szemben, de a hazai hálóőr hárított.

65
    A játékvezető büntetőt ítélt. A hazai csapat végezheti el, Nagy K. rúgták fel. A sértett állt oda, de a vendég kapus jól érezte a sarkot, és szépen hárított.

67
    Vattai állított meg egy kontrát és kapott sárgát.

68
    Nagy lehetőséget szalasztott el a hazai csapat, innen nagyon nehéz lesz már visszajönni a meccsbe.

69
    Horia lépett ki a leshatáról és ment el középre gurított Remilinek aki felnézett és a hosszún tisztán érkező BERECZ elé gurított aki megállította a labdát és lőtte be maga második és csapata harmadik gólját.

71
    Ezzel biztosan eldőlt a három pont sorsa, de még vissza van 20 perc.

71
    Cseke helyett Ádám érkezett.

72
    Vituska helyett érkezett a hazai csapatba Tóth aki támadó.

75
    Cziráki ment el a bal szélen, Tóthnak passzolt be aki már nem tudott lőni a védőjétől szorongatva, a Vasas felszabadított.

76
    Kozármislenyi szöglet következik.

77
    Ismét szöglet, Vattai ívelte vissza, de felszabadít a vendég csapat.

78
    Remili rúg szabadrúgást, hosszan szöktette a csapattársát.

79
    Lékai rúgta ki rossz helyre a kontra végén Vég beadását rúgta ki a Vasas védője.

80
    Sólyom végezhet el kirúgást.

81
    Nagy M. K. rúgott távolról fölé.

83
    Ádám iramodott a kapu felé, önzetlenül leadta Horiának, aki tovább passzolt Remilinek, de őt már a visszaérkező védők szerelték.

84
    Egy hosszú indításra lépett ki jól Lékai és szerezte meg a labdát.

85
    Kiss beadását fejelte Tóth, de nem volt benne veszély.

89
    Horia beadása találta lesen a frissen beállt Bodát.

90
    Szöglettel felérő szabadrúgás végez el a hazai csapat.

90
    1 perc a hosszabbítás.

90+1
    Sípszó előtt végezte el a szabadrúgást Banai ezért kapott sárga lapot.

90+1
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    A megismételt szabadrúgásra VATTAI érkezett és fejelte a labdát a hosszú sarokba, Lékai tehetetlen volt.

A mérkőzést teljesen megérdemelten nyerte meg a Vasas, az a csapat amelyik végig agresszívebb volt és jobban akarta a győzelmet.
    A hazai csapat ilyen rosszul és lélektelenül még nem játszott az idei bajnokságban, de talán az NB II-ben eddig soha.
    Nehéz dolga lesz a Kozármislenynek, mert Nyíregyházára és Zalaegerszegre utaznak. (14:46:52)