Balmazújváros – BFC Siófok 2:2 (vége)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
2:2 (1:1)
BFC Siófok
vasárnap 01.12.2013, 13:00 • Városi sportpálya, Balmazújváros • Merkantil Bank Liga

Ez volt az év utolsó NB II-es mérkőzése, ahol a Balmazújváros és a Siófok nem bírt el egymással. A félidei 1-1 után hirtelen megszerezte a vezetést az aranyparti-alakulat, ám Urbin sem késett el a válasszal, így már az 50. perc tájékán kialakult a végeredmény. A meccs további részében bár voltak veszélyes akciók, helyzetek, azonban egyik fél sem tudta eldönteni a találkozót, így a végeredmény:
    Balmazújváros – Siófok 2-2

Köszönöm szépen a figyelmet, kövessék többi közvetítéseinket is! (14:54:03)

90+1
    A legvégén még Fülöp Noel kapott egy sárgát.

87
    Bokros Tibor rúgta fel Papp Mátét, jogos a sárga.

75
    Mindkét csapat kihasználja utolsó cserelehetőségét: a hazaiaknál a kiválóan játszó Virágh Aladár helyére Demjén Gábor érkezik, míg a Siófoknál Futó Zsombor helyét Peszmeg Viktor veszi át.

72
    Oláh Gergő került lövőhelyzetbe, majd 21 méterről lőtt is, ami kevéssel kerülte el a bal felső sarkot!

68
    Cserél a Balmazújváros is, Tóth Dániel helyét Pintér Norbert veszi át.

65
    Másodjára cserél a Siófok: Gárdos András helyére Papp Máté érkezett.

60
    Virágh kapott egy labdát a balösszekötőnél, pár tologatás után lőtt 12 méterről, lövését bravúrosan védte Tajti!!

57
    Nagy Dániel került helyzetbe, majd lőtt 18 méterről, labdája centikkel kerülte el a kaput!

55
    Csere a vendég csapatnál: Vass Máté helyére Bogáti Péter lépett pályára.

49
    A Balmazújváros gólt szerzett!

GÓÓL!

S már rögtön itt a válasz is!!
    Egy szögletet követően egy hazai kanalazta vissza a labdát URBIN PÉTERNEK, aki közvetlen közelről, 3 méterről lőtte a labdát a hálóba!

47
    A Siófok gólt szerzett!

GÓÓL!

Dajic kapott egy labdát a tizenhatos vonalánál, s becenterezte a labdát PAPP SZILÁRDNAK, aki 5 méterről gurított a jobb alsóba!

Egy kiegyenlített mérkőzés szemtanúi lehetünk, ahol Virágh Aladár már a 22. percben megszerezte a vezetést a hazaiaknak. Ezek után a Siófok átvette az irányítást, ezt eredményezte a félidő végén Dajic fejesgólja. Félidőben 1-1 az állás, maradjanak velünk a következő 45 percre is!

44

GÓÓL!
    Egy siófoki szögletet JUSUF DAJIC közvetlen közelről, 3-4 méterről fejelt a hálóba, ezzel egalizálva az állást!

28
    Dajic vágott fel egy hazait, ezért a bíró sárga lapos figyelmeztetésben részesítette, majd a rögtön azután történő keménykedésért Oláh is kapott egy sárgát.

23
    Virágh Aladár gólörömében lerúgta a szögletzászlót, ezért sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

22

GÓÓL!

Németh futott el a jobb szélen, s labdájára VIRÁGH ALADÁR érkezett remekül, szinte a kapu torkából, pár méterről gurított el a kapus mellett, egyenesen be a hálóba!

20
    Novák Alexisz becsavart szabadrúgásába senki nem ért bele, s épp ez zavarta meg Szalma Pál kapust, aki bravúros reflexeivel még ki tudta ütni a labdát.

18
    Kiss László nem tudja folytatni a játékot, helyére Müller Zsolt lépett pályára.

3
    Az első lehetőség: Németh futott fel a bal szélen, majd beadására Urbin érkezett remek ütemben, de kapu fölé/mellé fejelt.

Nagy Gergő

Gólok: 22. Virágh, 49. Urbin – 44. Dajic, 47. Papp Sz.

Lapok:   23. Virágh (BAL), 28. Oláh (BAL), 87. Bokros (BAL) – 28. Dajic (SIO), 90+1. Fülöp (SIO)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szalma – Bokros, Kónya, Kiss(18.,Müller), Németh – Oláh, Virágh(75.,Demjén), Tóth(68.,Pintér), Szőllősi – Urbin, Nagy R.
    BFC Siófok: Tajti – Futó(75.,Peszmeg), Kiss, Gárdos(65.,Papp M.), Papp Sz. – Nagy D., Vass(55.,Bogáti), Pécseli, Fülöp – Dajic, Novák

Játékvezetők: Szőts – Ring, Buzás