Barcelona – Real Club Celta de Vigo 3:0 (vége) | Atlético Madrid – Granada 1:0 (vége) | Sevilla – Real Madrid 2:1 (vége)
Sevilla FC
2:1 (1:1)
Real Madrid
szerda 26.03.2014, 22:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Kikapott a Madrid! 29 meccsen nem szenvedtek vereséget, majd vasárnap a Barcelona ellen, és most a Sevilla ellen is megérezték a vereség ízét, így most három pontos hátrányba kerültek az Atleticóval, és két pontosra a Barcelonával szemben, sokba kerülhet ez még a végén.

Pedig jól kezdtek, sok helyzet után betaláltak a 14. percben, de a jól kontrázó Sevillának elég volt két pontosan befejezett támadás, hogy megszerezzék a három pontot.

A Real a második félidőben görcsösen támadott, semmi ötletet nem tudtak belevinni az akcióikba, úgy tűnik nagyon benne ragadtak a Barcelona elleni vereségbe. (23:57:19)

90+4
    Marcelo ível előre messziről, Beto a végállomás.

90+4
    Morata ível be a kapu elé, Beto húzza le.

90+3
    Ronaldo beadását szögletre mentik, a szöglet megint veszélytelen.

90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Beto (Sevilla Fútbol Club), időhúzásért.

90+2
    Benzema lő 20 méterről, ez is fölé, igaz csak egy méterrel.

90+1
    Bale lövi a szabadrúgást, gyengén kapu fölé teker.

90
    4 perc a hosszabbítás.

90
    Modric helyén Morata.

90
    Xabi Alonso pörget fel egy labdát, kézzel ér bele Iborra, szabadrúgás 22 méterről.

89
    Rakitic 28 méterről lő, Lopez könnyedén fogja.

89
    Bale ad el egy labdát, utána nem sokkal szabálytalankodik, így telnek a percek.

88
    Vitolo és Gameiro összjátéka a jobb szélen, szerelnek a védők.

87
    Rakitic lép ki két védő között, Xabi Alonso buktatja.

86
    Marcelo egy jó csel után lő 16 méterről jobbal, ez sem veszélyes.

86
    A 16-os előterében adogat a Madrid, de aztán kihozzák a Sevilla játékosai, a kontra végén Rakitic adja el a labdát.

85
    Benzema jó csel utánb lövésre teszi le a labdát, Alonso 20 méterről lő magasan fölé.

84
    Carvajal beadása jobbról, ezt Coke fejeli ki.

83
    A két gólt szerző Bacca megy le, Gameiro a helyén.

82
    Bale 25 méteres lövése messze elkerüli a kaput.

82
    Tíz perc sincs már hátra (plusz a hosszabbítás), vajon mire megy a Rael ennyi idő alatt?

81
    Benzema pontatlan passza a 16-os előterében.

81
    Marcelo gyenge beadása balról, kivágják a védők.

80
    Rakitic talpon, folytatódik a játék.

79
    Rakiticet borítja fel Xabi Alonso a vonal mellett, ápolják a horvát irányítót.

78
    Isco szöglete után Bale lő 18 méterről, messze a kapu mellé.

77
    Szabadrúgás balról a Realnak, Modric beívelését Fazio menti szögletre, ki más?

76
    Ronaldo vezeti a védőkre labdát, elsodorják, nincs szabadrúgás.

76
    Reyes helyett Navarro a pályán.

75
    Modric szöglete veszélytelen.

74
    Ronaldo kemény lövését védi szögletre Beto!

72
    A Sevilla gólt szerzett!
    Rakitic esernyőcsele Pepe mellett a felezővonalnál, megindul a bal szélen, majd bevárja az induló CARLOS BACCÁT, aki 12 méterről a kapus mellett a kapu közepébe lő!

72
    Ronaldo fejel le egy beadást, Beto lép ki érte.

71
    Marin helyére Vitolo érkezik.

70
    Ronaldo indul, de hosszú labdát kap, Beto felszedi előle.

69
    Xabi Alonso lő távolról, messze elkerüli a kaput a labdája.

68
    Ronaldo passza jobbról a kapu elé, Pareja vágja ki.

67
    Illaramendi helyett Isco a pályán.

66
    Nyom a Madrid, de igazi helyzetük nem volt ebben a félidőben és nagyon fogy az idejük.

65
    Marcelo adna be balról megint pontatlanul, kivágják a védők.

63
    Marcelo indul a balösszekötő helyén, lesen állítják meg.

63
    Ronaldo 20 méteres lövését blokkolják a védők.

62
    Modric szabadrúgását kifejeli Mbia a kapu elől.

61
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Marin (Sevilla Fútbol Club), Carvajalt lökte fel az oldalvonal mellett.

61
    Carvajal lapos beadását leveszi Fazio, kihozza a labdát.

60
    Az újabb Rakitic-szögletet Mbia fejeli fölé 12 méterről, nem volt veszélyes.

59
    Rakitic szögletéből újabb szöglet jön.

59
    Bacca lövésébe Illaramendi lép bele, szöglet ön.

58
    Rakitic lövése Varane-ról vágódik le.

57
    Fazio indítja Reyest, Marcelo előzi meg, dobhat is.

57
    Modric indítja Marcelót, aki egyből teszi középre a labdát, Fazio estében ment Ronaldo elől!

56
    Reyes kap hosszú indítást, Varane hagyja kimenni, kirúgás jön.

55
    Rakiticet rúgja meg Modric a Sevilla térfelén.

54
    Ronaldo akad fönn Cokén a bal szélen, nincs szabadrúgás.

53
    Carvajal szabálytalankodik az ellenfél 16-osánál.

53
    Bale adna be a 16-os oldalvonaláról, Fazio ment fejjel.

52
    Illaramendi indítása Morenóról pattan ki bedobásra.

51
    Modricot birkózzák le a saját térfelén.

50
    Mbia indulna előre, Illaramendi üti el, szabadrúgás.

49
    Mbia szereli Ronaldót a jobb szélen.

49
    Rakitic indítja Reyest, Marcelo ad haza előle.

48
    A szöglet veszélytelen, Illaramendi ismétlése is.

48
    Bale vezeti a labdát a védőkre a jobb szélen, szögletre szerelik.

47
    Bacca fordul kapura, 20 méterről lő magasan fölé.

46
    Hosszú indítást gyűjt be Beto a saját ötösén.

46

Soha rosszabb félidőt! A Real kezdett jobban, megérdemelten jutottak előnyhöz, de a Sevilla egy kontrából váratlanul egyenlített, és utána már kicsit kiegyenlítettebb volt a játék, de helyzetek inkább a hazai kapu előtt adódtak. Ha nem változik a játék képe, előbb-utóbb betalál a Real, a Sevillától ennél talán több kell a döntetlenhez.

45+1

45+1
    Reyes és Pepe rúg össze, de nincs belőle baj.

45
    Reyes cselei a bal szélen, kivezeti a labdát.

44
    Ronaldo emeli át rosszul kimozduló Betón a labdát, de az megáll a gólvonal előtt, felszabadítanak a védők!

43
    Bale lép ki üresen a jobbösszekötő helyén, de jó helyzetből belelövi a labdát Betóba.

42
    Rakitic íveli előre a szabadot, lesen állítják meg Faziót a játékvezetők.

41
    Varane rúgja fel Rakiticet a felezővonal közelében.

41
    Bale indítja Illaramendit a jobbösszekötő helyén, de hosszan.

41
    Rakitic indítása a jobb szélre, Reyes nem éri el.

40
    Kis szöglet után végül Xabi Alonso ível be, de túl mélyen, kirúgás jön.

39
    Modric labdája után Ronaldo lő ütemtelenül 18 méterről, Beto tolja a léc fölé!

38
    Beto mozdul ki a kapujából egy indításra, begyűjti a labdát.

37
    Modricot ápolják, de folytatja a játékot.

36
    Bacca rúgja meg Modricot a kezdőkörben.

36
    Xabi Alonso indítja Marcelót, aki pontatlanul ad be.

35
    Iborra 20 méteres lövése lepattan, Rakitic ismétel – mellé.

34
    Illaramendi ível a védők mögé, lest jelez az asszisztens.

34
    Bacca támasztja ki Carvajalt, szabadrúgás a madridi térfélről.

33
    Reyesék elveszítik a labdát a bedobás után.

33
    Iborra indítja Cokét, Marcelo szerel oldalra.

32
    Ronaldo 30 méterről lő, de magasan fölé, elnézést is kér a többiektől.

31
    Pepe ível be jobbról, mélyen, a védőké a labda.

31
    Modric szögletét kifejelik a védők.

30
    Reyes csúsztat feleslegesen szögletre egy beívelést.

29
    Illaramendi viszi a védőkre a labdát, 20 méterről lő a bal kapufa mellé kevéssel, Beto rajta volt.

28
    Reyes passza Baccának, Illaramendié Bale-nak pontatlan.

28
    Bale kap egy labdát a 16-oson belül felemeli, de senkinek nem jó, kihozzák a védők.

27
    Carvajal ad be jobbról, Fazio fejeli ki ezt is.

26
    Madridi támadás a bal szélen, Varane adja haza a labdát a végén.

25
    Bacca kényszerítőzik Reyesszel, aki 14 méterről lő kevéssel mellé!

23
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Bale (Real Madrid Club de Fútbol), Fazióval szabálytalankodott a sevillai 16-oson belül.

22
    A 28 méteres szabadrúgást Ronaldo tűzi rá, Beto véd vetődve.

22
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Iborra (Sevilla Fútbol Club) Ronaldót sodorja el.

21
    Marin passzol Rakitichez, aki pontatlanul indít a kezdőkörből.

20
    Húsz perc alatt két gól, jó meccs lesz ez is úgy tűnik.

19
    Reyes emel be a védők mögé egy labdáért, CARLOS BACCA lép ki vele két védő között és a kiinduló Lopez mellett a kapu közepébe helyez 7 méterről! 1:1

18
    Modric íveli a szabadrúgást, kifejelik a védők.

17
    Ronaldo húz el a bal szélen, Iborra löki fel, ez is szabadrúgás.

16
    Rakitic lő balról 20 méterről, saját játékostársában akad el a labda.

15
    Az első negyedórát sem bírta ki a Sevilla, igaz valóban nagy volt a nyomás, ha szerencsés góllal is, de vezet a Real.

14
    Real Madrid gólt szerzett!!
    CRSITIANO RONALDO lövi a szabadot, Beto elindul jobbra, megpattan a sorfalon a labda, így kerül a bal sarokba! 0:1

13
    Ronaldót buktatják a kaputól 22 méterre, szabadrúgás jön.

12
    A szögletet Kifejeli Fazio, Carvajal ad be jobbról ismét, ezt Benzema a földre fejeli 6 méterről, onnan pattan fölé!

11
    Ronaldo körömpassza után Carvajal lapos beadását Benzema lövi a bal sarokra, Beto véd szögletre.

10
    Coke indul a jobb szélen, Marcelo szereli oldalra.

9
    Bale teszi lyukra a labdát,Marcelo ad be laposan, kihozzák a védők.

8
    Modric szögletét Fazio fejeli ki a kapu elől.

8
    Bale lövése kerüli el a kaput, de szöglet jön.

8
    A szöglet nem hoz veszélyt.

7
    Bale indítja Benzemát a jobbösszekötő helyén, éles szögből lő, Beto ment szögletre.

6
    Modric indítja Ronaldót, aki elesik, de mehet tovább a játék.

5
    Modric teszi a védők közé a labdát, Ronaldo nem tudja átvenni a 16-oson belül.

4
    Coke indítja Baccát középen, Pepe lép be elé, kirúgás jön.

3
    Bale vezeti a védőkre a labdát, 18 méterről lő magasan fölé.

3
    Bacca kerül lesre egy indításnál.

2
    Illaramendi emel a védők mögé, kifejeli Fazio,

2
    Bale beadását blokkolják a védők a jobb szélen.

1
    Rakitic emel a jobb szélre a szabadrúgásból Iborra teszi középre, a védők kivágják.

1
    Rakiticet buktatják a kaputól 30 méterre.

1

- 5
    A Barcelona nyert a pár perccel ezelőtt véget ért mérkőzésen,m így két ponttal megelőzi a két madridi alakulatot, akik így győzelmi kényszerben játszanak.

A spanyol élvonal 30. fordulójának rangadóját rendezik ma este Sevillában.

Az éllovas Real Madrid érkezik az ötödik helyezett Sevilla otthonába. A Real a hétvégén kikapott az El Clasicón, így jelenleg csak gólkülönbséggel vezeti a tabellát az Atletico Madrid előtt, míg a Barcelonát egy ponttal előzi meg, így szinte létkérdés, hogy ma ne veszítsen pontokat.

A Sevilla azonban annyira jó formában van, hogy egyáltalán nem volna meglepetés, ha a királyi gárda nem tudna győzni. A hazaiak mérlege 13-8-8, és a negyedik helytől messze vannak, kilenc pontra, de az Európa Ligát érő helyekért nagy küzdelem zajlik, ebben a versenyben csak két pont az előnyük a Villarreallal szemben.

A Sevilla az utolsó öt bajnoki mérkőzését megnyerte, és bravúrosan jutott tovább a sevillai házi derbin az Európa Liga nyolcaddöntőjében, 11-esekkel kiharcolva a győzelmet.

A Real Madrid is jó formában van a Barcelona elleni vereségtől eltekintve, hiszen 29 mérkőzést játszottak le veretlenül vasárnapig, a BL-negyeddöntőbe is könnyedén jutottak be, és két jó formában játszó csapat mérkőzésén remélhetőleg kiváló játékot látunk. Valami olyat, mint az őszi mérkőzésükön, amelyet a Real Madrid nyert 7:3-ra.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 22:00 - kor kezdődik.

Gólok: 19. Bacca, 72. Bacca – 14. Ronaldo

Lapok:   22. Iborra (SEV), 61. Marin (SEV), 90+3. Beto (SEV) – 23. Bale (RMA)

Sevilla FC: Beto – Coke, Pareja, Fazio, Moreno – Iborra, Mbia, Reyes (76' Navarro), Rakitic, Marin (71' Vitolo) – Bacca (83' Gameiro)

Cserék: Cicinho, Gameiro, Navarro, Samperio, Trochowski, Varas, Vitolo

Real Madrid: Lopez – Carvajal, Varane, Pepe, Marcelo – Modric (90' Morata), Alonso, Illaramendi (67' Isco) – Bale, Benzema,Ronaldo

Cserék: Casillas, Casemiro, Coentrao, Isco, Lucas, Morata, Nacho

Játékvezetők: Jose Gonzalez – Jose Sanchez, Jon Nunez