Sunderland AFC – Cardiff City FC 4:0 (vége) | Liverpool F.C. – Chelsea F.C. 0:2 (vége) | Crystal Palace – Manchester City 0:2 (vége)
Sunderland AFC
4:0 (2:0)
Cardiff City FC
vasárnap 27.04.2014, 13:00 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

Le is fújja a meccset Phil Dowd! A Sunderland magabiztosan és fölényesen nyeri meg a kiesési rangadót, ámbár kétségtelenül sok vitára adhat még lehetőséget az első félidő hajrájában befújt büntető. Ettől függetlenül a magukra találó északiak megérdemelt sikert arattak, jobban akarták a győzelmet, amivel ki is kerültek a kieső helyekről. Ők sem menekültek azonban még meg, pláne a Cardiff, mindkét csapatra kőkemény meccsek várnak még a hátralévő hetekben! Tartsanak velünk a további fordulókban is, mára köszönöm a figyelmet és további szép napot kívánok! (14:55:23)

90+5
    Bellamy szögletét fejelik ki, alighanem ez volt a meccs utolsó momentuma.

90+4
    Gardner szabálytalankodik csúnyán és fölöslegesen a félpályánál, sárgát kap érte.

90+3
    Jones fejel le egy újabb előreívelést pontatlanul.

90+2
    Borini passzával lép ki Giaccherini, aki több passzolási lehetőség dacára inkább maga próbál gólt lőni, de tizenötről Marshall kezébe emel.

90+1
    Négy percet hosszabbít Dowd, nyilván a cserék miatt indokolt lenne, de az eredmény inkább gyors lefújást sürgetne.

90
    Marcos Alonso végzi el a sportág történetének egyik leglassabb bedobását. Mindenki a meccs végét várja már, bár talán leginkább a vendégek...

89
    Borini ugrik ki a bal szélen, de a visszahúzás nem válik be, Theophile szögletre tisztáz.

88
    Bellamy ad be az alapvonalról, balról, Jones magasra ugrik, de már nem tudja irányítani a fejest, amely így fölé megy.

88
    Whittingham szabadrúgását fejeli ki O'Shea az ötösről.

86
    GÓÓL, immár négy van közte! A balról beívelt szögletre CONNOR WICKHAM érkezik remek ütemben és az ötösről a bal alsó sarokba fejel! 4-0, ez már kiütés!

84
    Mégsem Bardsley, hanem Craig Gardner és Liam Bridcutt érkeznek, Jack Colback és Adam Johnson pedig elhagyják a pályát.

83
    Fabio Borini szövegel ki magának egy sárgát.

82
    Újabb cserére készül Poyet, Phil Bardsley ácsorog a vonal mellett.

81
    Theophile ad be jobbról, nincs érkező. Az egyetlen elől tartózkodó játékos, Jones feje fölött elszállt a labda.

81
    Colback próbálkozik ezúttal huszonegyről, nem ment sokkal mellé az erősen szitáló lövés.