Szeged 2011 – Cegléd 2:2 (vége) | Szigetszentmiklós – ZTE 3:1 (vége) | Békéscsaba – Sopron 1:0 (vége)
Ajka – Gyirmót 0:1 (vége) | BFC Siófok – Soroksár 0:4 (vége) | Szolnok – Aqvital FC Csákvár 2:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Mezőkövesd Zsóry FC 1:1 (vége)
Békéscsabai Előre 1912 SE
1:0 (0:0)
Soproni VSE
szombat 30.08.2014, 17:30 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • Merkantil Bank Liga

Kiélezett mérkőzésen aratott 1-0-ás győzelmet a Békéscsaba. Az első félidő kiélezett játéka után bátrabban jött ki a hazai csapat a második félidőre, amely előbb helyzetekben mutatkozott meg, majd a csereként beállt Kertész a 76. perc megszerezte a mérkőzés egyetlen gólját. A soproniak ugyan megpróbálkoztak az egyenlítéssel, ám gólt már nem tudtak szerezni. Ezzel a győzelemmel a csabaiak második hazai mérkőzésüket is megnyerték az idei szezonban.
    Jövőhéten a Sopron a Szolnokot fogadja, míg a Békéscsaba Mezőkövesdre látogat. (19:23:31)

90+3
    Kertész ugrott ki a jobb szélen, elfektette a kapust, azonban lövése az oldalhálóban kötött ki.

90+3
    Szabó sárgul be a végére.

90+2
    Csere a végén: Szilágyi helyén Vólent.

90+1
    Balázs harcolt ki szabadrúgást a félpályán.

90
    3 perc lesz a hosszabbítás.