Burnley FC – Manchester United 0:0 (vége) | Manchester City – Stoke City 0:1 (vége) | Newcastle United – Crystal Palace 3:3 (vége)
Queens Park Rangers – Sunderland AFC 1:0 (vége) | Swansea City – West Bromwich Albion 3:0 (vége) | West Ham United – Southampton FC 1:3 (vége)
Everton FC – Chelsea F.C. 3:6 (vége)
Queens Park Rangers
1:0 (1:0)
Sunderland AFC
szombat 30.08.2014, 16:00 • Loftus Road, London • Barclays Premier League

Az első félidő hosszabításában szerzett Austin gólnak köszönhetően a Queens Park Rangers nagyon fontos három pontot szerzett hazai pályán. A második félidőben a Sunderland mindent elkövetett, hogy kiegyenlítsen, de a QPR teljesen visszaállt a tizenhatosa elé, és ezzel nem tudtak mit kezdeni Adam Johnson-ék. (17:58:06)

90+5

90+4
    Ez sem jó. Másodpercek vannak hátra.

90+4
    Wickham harcol ki szögletet. Mannone újra elől.

90+2
    Giaccherini meg is kapja a lapot színészkedésért.

90+2
    Giaccherini játsza el, hogy szabálytalankodtak vele szemben.

90+1
    Négy perc a hosszabítás.

90
    Fer-t Taarabt váltja az utolsó percekre.

89
    Giaccherini a tizenhatos sarkáról lő a kippattanó után. Green szépen véd.

89
    Újabb szöglet. Mannone is előre jön.

89
    A Sunderland mindent megtesz az egyenlítésért.

88
    Altidore lövését blokkolják.

87
    Szöglet a túloldalon. Tisztázni tudnak a hazai védők.

86
    Traore vezeti keresztbe a labdát, megpróbálja visszalőni a jobb alsó sarokba, de célt téveszt.

85
    Öt perc van hátra a rendes játékidőből. A Sunderland teljesen beszorítja a Queens Park-ot.