Burnley FC – Manchester United 0:0 (vége) | Manchester City – Stoke City 0:1 (vége) | Newcastle United – Crystal Palace 3:3 (vége)
Queens Park Rangers – Sunderland AFC 1:0 (vége) | Swansea City – West Bromwich Albion 3:0 (vége) | West Ham United – Southampton FC 1:3 (vége)
Everton FC – Chelsea F.C. 3:6 (vége)
Swansea City
3:0 (2:0)
West Bromwich Albion
szombat 30.08.2014, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Barclays Premier League

A mai nap a walesi csapaté volt, már az első percekben vezetést szerzett a Swansea City és később sem engedett pillanatnyi esélyt sem a West Bromwich Albion együttesének ezen a találkozón. Megérdemelten tartották otthon a három pontot.

Swansea City – WBA: 3-0!
    ---- (17:56:56)

90+3

90+1
    Három perc a ráadás.

88
    Közeledik a mérkőzés vége, a Swansea biztosan bezsebeli a három pontot.

84
    A mai utolsó csere Shelvey helyett Carroll.

80
    A vendégektől is van már egy kapufánk, Sességnon lőtte.

76
    Bony kap pihenőt, Gomis a helyén.

73
    Sung Yong Ki kapott sárgát.

72
    Kettős vendégcsere. Brunt és Davidson hagyták el a pályát, Morrison és Gamboa érkeztek.
    DYER - 3:0

71
    A Swansea gólt szerzett!
    Sigurdsson másodszor ad gólpasszt, ismét DYER szerez gólt, a harmadik hazai találat alighanem végleg eldönti a három pont sorsát. 3-0!

66
    Routledge le, Montero be.

62
    Gardner kap sárga lapot.

61
    Egy óra játék után is marad Swansea – WBA: 2-0.

51
    Mulumbu lövésénél tizenegyest reklamálnak kezezés miatt a vendégek, de nincs ítélet.

46
    Dorrans helyett Sességnon folytatja a második félidőre.

46

Nagyon gyors góllal szerzett vezetést a Swansea, majd a félidő derekán eggyel meg is toldották a vezetésüket. A WBA is felébredt a félidő második felére, több lövésük is volt, de a Swansea pár centi híján már hárommal vezetne, Bony kapufája ugyanis csak a balszerencsén múlt, hogy nem ment be.

Egyelőre tehát Swansea City – WBA: 2-0!