West Bromwich Albion – Arsenal FC 0:1 (vége) | Burnley FC – Aston Villa FC 1:1 (vége) | Liverpool F.C. – Stoke City 1:0 (vége)
Manchester United – Hull City 3:0 (vége) | Queens Park Rangers – Leicester City 3:2 (vége) | Swansea City – Crystal Palace 1:1 (vége)
West Ham United – Newcastle United 1:0 (vége) | Sunderland AFC – Chelsea F.C. 0:0 (vége)
Burnley FC
1:1 (0:1)
Aston Villa FC
szombat 29.11.2014, 16:00 • Turf Moor, Burnley • Barclays Premier League

Az első félidő a Villáé volt, és a második fele is, de a nyolcvanadik perc körül feltámadtak a hazaiak, és hét minutummal később tizenegyesből Ingsnek sikerült egalizálnia. Ezt követően a győzelmet próbálta megszerezni a Burnley, volt is két ziccerük is, de nem sikerült a csoda, így 1-1-es döntetlen született.

Köszönöm figyelmüket! (17:56:17)

90+6

90+6
    Grealish lőtt húsz méterről, fogta Heaten.

90+5
    Clarkot le kellett cserélni, helyén Lowton.

90+5
    Jutkiewicz volt lesen.

90+4
    Boyd fűzte be védőjét az alapvonalon, de a beadásnál tisztáztak a vendégek.

90+3
    Nagyon nyom a Burnley!

90+2
    Clarkhoz jönnek be az orvosok, ápolni kell.

90+1
    Felpörögtek az események, újabb briliáns beadás, Jutkiewicz fejelt, centikkel ment el a kapufa mellett a labda.

90+1
    Westwodd adta be középre a labdát, Ings érkezett, kapufa!

A Burnley gólt szerzett!

A büntetőt DANNY INGS végezte el, középre, a léc alá bombázott, Guzan tehetetlen volt.