FC Schalke 04 – 1. FSV Mainz 05 4:1 (vége) | Bayer Leverkusen – 1. FC Köln 5:1 (vége) | FC Augsburg – Hamburger SV 3:1 (vége)
Hertha BSC – Bayern München 0:1 (vége) | Werder Bremen – SC Paderborn 07 4:0 (vége) | 1899 Hoffenheim – Hannover 96 4:3 (vége)
Werder Brémy
4:0 (1:0)
SC Paderborn 07
szombat 29.11.2014, 15:30 • Weser-Stadion, Bréma • Bundesliga

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (17:20:52)

Az edzőváltás óta megtáltosodott Werder nagyszerű, magabiztos győzelmet aratott a szezon eddigi meglepetéscsapata, a Paderborn ellen hazai pályán. A nagy lendülettel nyitó brémaiak korán vezetést szereztek Junuzovic remek szabadrúgásával, s csak az első félidő hajrájában esett vissza kissé a teljesítményük. A második játékrész elején két perc alatt háromgólossá növelték előnyüket, Aycicek szépségdíjas találata pedig csak a hab volt a tortán. A Werder nagyarányú győzelme mindenképpen megérdemeltnek mondható.

90

90
    Hosszú labda jobbösszekötőbe Selke felé, hazaadják a védők Kruse kapusnak.

89
    Meha vagy 35 méterről lövi a bal sarok mellé a szabadrúgást.

88
    Prödl kaszálta el Kachungát, ez is sárga lap.

88
    A bal oldali szöglet után Prödl lövését védi bravúrral Kruse.

87
    Selke húzott el a jobb szélen, de középre tett labdája hosszú Junuzovic és Bartels felé, majd Makiadi passza után Kroos megpattanó 17 méteres lövése kerüli el a jobb sarkot.

86
    Junuzovic jobb oldali szöglete után fejjel mentenek középen a vendégvédők, a kontra végén Wolf kirontva ment Kachunga elöl.

85
    Bartels emelése balösszekötőből szögletre pattan egy védőről.

84
    Gálvez helyén Caldirola a hazaiak, s egyben a meccs utolsó cseréje.

84
    Kutsche lövése is elkerüli Wolf kapuját.

83
    Koc 20 méteres szabadrúgása levágódik a sorfalról.

83
    Aycicek helyén a 17 éves Eggestein a hazaiaknál.

82
    Koc harcol ki szabadrúgást a hazai tizenhatos előterében Gálvezzel szemben.

81
    Hosszú labda jobbösszekötőbe Selke felé, Rafa adja haza Kruse kapusnak.
    Levent AYCICEK - 4:0

80
    A Werder gólt szerzett!
    Junuzovic jobbról középre lőtt labdáját röviden mentették a védők, Selke továbbtette LEVENT AYCICEK felé, aki kissé jobbról, 11 méterről lőtt hatalmas gólt a jobb felső sarokba.

79
    Koc szabadrúgása után a hosszún Bakalorz marad le néhány centivel a továbbfejelt labdáról.