FC Schalke 04 – 1. FSV Mainz 05 4:1 (vége) | Bayer Leverkusen – 1. FC Köln 5:1 (vége) | FC Augsburg – Hamburger SV 3:1 (vége)
Hertha BSC – Bayern München 0:1 (vége) | Werder Bremen – SC Paderborn 07 4:0 (vége) | 1899 Hoffenheim – Hannover 96 4:3 (vége)
FC Augsburg
3:1 (0:1)
Hamburger SV
szombat 29.11.2014, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Bundesliga

Az Augsburg csapata jól kezdett, de a félidő végén még hátrányban volt. A második játékrészre összeállt a csapat és kiváló 45 percet produkálva könnyedén megfordították a találkozót és szerezték meg a fontos három pontot.

Augsburg – Hamburg: 3-1!
    ---- (17:25:34)

90+3

90+2
    Green is besárgul a végére.

90+1
    Hamarosan vége a mérkőzésnek, az Augsburg győzelmét már semmi sem fenyegeti.

89
    Baba kap sárga lapot.

89
    Bobadilla helyett Esswein a pályán.

85
    Altintop helyett érkezik Jeong-Ho Hong a hazaiakhoz.

80
    Kezd eldőlni a mérkőzés, a Hamburg egyelőre nem tud újítani.

76
    Újabb hamburgi csere, Green váltja van der Vaartot.

71
    Müller helyett Lasogga a pályán a vendégeknél.
    Paul VERHAEGH - 3:1

70
    Az Augsburg gólt szerzett!
    VERHAEGH már a két gólos vezetést hozza meg a hazai csapat számára. büntetőből. 3-1!

69
    Götz kapott sárga lapot.
    Raúl BOBADILLA - 2:1

62
    Baba átadásából RAUL BOBADILLA már a vezetést szerzi meg az Augsburgnak! 2-1!

54
    Új mérkőzés kezdődött az egyenlítéssel, az első játékrésben a hazaiak voltak kisebb fölényben, de nem ők lőtték a gólt.
    Halil ALTINTOP - 1:1

Gólok: 50. Altintop, 62. Bobadilla, 70. Verhaegh (bünt.) – 45+1. van der Vaart

Lapok:   89. Baba (AUG) – 49. Ostrzolek (HAM), 69. Götz (HAM), 90+2. Green (HAM)

FC Augsburg: Manninger – Verhaegh, Callsen-Bracker, Klavan, Baba – Baier – Bobadilla, Feulner, Halil Altintop, Werner – Matavz (Durdic 13')
    Cserék: Gelios – Esswein, Jeong-Ho Hong, Kohr, Caiuby, Mölders, Durdic

Hamburger SV: Drobny – Götz, Djourou, Westermann (Cleber Reis 36'), Ostrzolek – Gouaida, Behrami, van der Vaart (Green 76'), Ronny Marcos – Müller (Lasogga 71'), Rudnevs
    Cserék: Brunst-Zöllner – Cleber Reis, Arslan, Lasogga, Holtby, Jiracek, Green

Játékvezetők: J. Drees – C. Bornhorst, Gittelmann