FC Schalke 04 – 1. FSV Mainz 05 4:1 (vége) | Bayer Leverkusen – 1. FC Köln 5:1 (vége) | FC Augsburg – Hamburger SV 3:1 (vége)
Hertha BSC – Bayern München 0:1 (vége) | Werder Bremen – SC Paderborn 07 4:0 (vége) | 1899 Hoffenheim – Hannover 96 4:3 (vége)
Hertha BSC
0:1 (0:1)
Bayern München
szombat 29.11.2014, 15:30 • Olympiastadion Berlin, Berlin • Bundesliga

A végeredmény tehát 0:1!

Egy gyenge meccset láthattunk, ahol a Bayern az első félidőben nagy nyomás alatt tartotta a hazaiakat és a vezetést is megszerezték. A második félidőben már csak az eredmény megtartása volt a céljuk, ez pedig sikerült is nekik. A hazaiak hiába támadtak a második félidőben, igazi lehetőségük nem volt az egyenlítésre.

Köszönjük a figyelmet! (17:27:02)

90+2

90+2
    Lewandowski tartja a labdát.

90+1
    2 perc a ráadás.

90
    Rode tekert a kapu mellé!

89
    Lewandowski újabb remek labdát kapott, de ezt a ziccert sem tudta belőni. Kraft védett!

88
    A szögletet kifejelték az ismétlés után pedig lesen volt az egyik hazai játékos.