Southampton FC – Manchester City 0:3 (vége) | Tottenham Hotspur – Everton FC 2:1 (vége)
Tottenham Hotspur
2:1 (2:1)
Everton FC
vasárnap 30.11.2014, 17:00 • White Hart Lane, London • Barclays Premier League

Az első félidőben az Everton szerzett vezetést Mirallas bombagóljával. Ezt követően jött a válasz Eriksen okos góljával, és remek helyezkedésével. Még az első félidőben sikerült vezetést is szereznie a hazai csapatnak, Soldado remekül fejezte be a kontrát, szépen lőtte el Howard keze mellett a labdát a hálóba.

A második félidőben nem sikerült egyenlítenie az Evertonnak, gólt nem láthattunk ebben a játékrészben. A Tottenham veszélyesebben játszott ebben a félidőben is. Remek meccs volt.

A Tottenham otthon tartotta a három pontot. Köszönjük, hogy velünk tartottak Kedves Nézőink! (18:51:34)

90+4

90+3
    A Spurs kapott szabadrúgást.

90+2
    Eriksen az ötödik hazai oldalon, aki besárgul.

90+1
    Három perc a ráadás.

90+1
    Besic szabálytalan. Az áldozat Kane, aki értékes másodperceket nyert ezzel csapatának.

90
    Bentaleb is sárgalapot kapott.

90
    A beadást követően Fazio blokkolta Lukaku fejesét, az Everton reklamál, hogy kezet ért, de nem foglalkozik a játékvezető a reklamációval.

89
    Davies kapott sárgalapot Michael Olivertől.

88
    Vendég szöglet, amit Barkley végezhetett el, de nem sikerült valami acélosra a beadás.

83
    Lamela beadásába nem ért bele senkim kirúgás következik.

82
    Distin beleért a labdába, ami elhagyta az alapvonalat. Hazai szöglet.

82
    Paulinho beállását követően rögtön labdát szerzett a közönség örömére.

81
    A Tottenham utolsó cseréje. Soldadot váltja Paulinho.

80
    13:9 a próbálkozások száma.

79
    Lukaku lövése elszállt a kapu jobb oldala mellett.

78
    Les miatt, jöhet a hazai csapat.

77
    Lamela szabálytalankodott Barkleyval szemben.

76
    Minden mezőnyjátékos a Tottenham térfelén.

75
    Lamela kivitte az alapvonalon. Howard végezhet el kirúgást.

74
    Coleman lövése csúnyán fölé ment.

72
    McGeady adta be a labdát, de a védelem a helyén volt ezúttal is.

72
    A szögletet kifejelték a védők, újabb szöglet.

71
    Coleman lövése nem talált kaput, Lloris remekül jött, és még hozzátudott érni! Nagy mentés.

66
    A második félidő derekán járunk. Közelebb van a két gólos előnyhöz a Tottenham, mint a vendégek az egyenlítéshez.

65
    Baines lövése nem jó, Lloris végezhet el kirúgást.

65
    Bentalebről ment ki a labda, Everton bedobás.

60
    Mason lövése centikkel suhant el a felsőléc felett!

60
    Eriksen lövését Barkley blokkolta.

59
    Barry szabálytalan. Körülbelül 22 méterről jöhet a Spurs szabadrúgása.

58
    Fazio érkezett a rövid saroknál, de nem találta el a játékszert, ami elhagyta az alapvonalat. Kirúgás.

57
    Kicsiben végezték el Lennonék a szögletet.

57
    Mason harcolt ki szögletet. Distinről ment ki a labda.

56
    Chiriches cibálta meg ellenfelét. Jogos a sárgalap.

55
    Kane tekerte kapura a labdát, Howard azonban szépen védett.

54
    Remek baloldali beadás a kapu elé, Soldado érkezett, és fejelt a kapu mellé.

53
    Soldado lépett ki remek ütemben, de a védő eltudta sodorni előle a labdát, és lekapcsolta a támadást.

52
    Barry labdája nem volt pontos Coleman számára.

50
    Fazio tisztázott. Everton bedobás következik.

49
    A próbálkozások száma 7:5.

48
    Sportszerű a meccs. Mindössze egy sárgalap, és kevés a falt is.

48
    Chiriches végezhet el bedobást.

46
    Az Everton kezdte a második játékrészt.

46

Fordulatos, remek félidőt láthattunk. Mirallas brutális lövésével vezetett az Everton, majd volt kellő tartás a hazai csapatban, és Eriksen szép gólja után a hosszabbításban Soldado fejezte be a kontratámadást. Vezet a Tottenham 2:1-re. Nem unatkozhatunk. Reménykedjünk hasonló folytatásban! Tartsanak velünk továbbra is!

45+2
    SOLDADO - 2:1

45+1
    A Tottenham gólt szerzett!

Micsoda kontratámadás! ROBERTO SOLDADO kapott remek passzt, majd remekül teszi el Howard mellett, aki tehetetlen volt. Fordított a Tottenham!

44
    Distin nagyot szépen szerelt Soldado elől, aki gólhelyzetbe került volna!

39
    Soldado szabálytalankodott Jagielkaval szemben.

37
    Besic fejelte haza röviden, Soldado nem tudta elpöccinteni Howard mellett. Óriási mázlija volt az Evertonnak, hogy ez kimaradt!

37
    Coleman távoli lövése nem okozott gondot Llorisnak.

35
    Barkley távoli lövését blokkolták.

35
    Barry váltott oldalt, magas labdája hosszú lett Barkleynak.

34
    Eriksen beadása hosszú lett, Bentaleb kezelte le, majd tétovázta el a lehetőséget. Howard jöhet.

33
    Eriksen kapott remek labdát Lennontól, de a lövésbe beleértek, szöglet következik.

32
    Distion végezheti el a szabadrúgást, amit jogosan adott Michael Oliver.

31
    Negyedóra az első félidőből.

30
    Kane lapos lövését Howard fogta magabiztosan.

29
    Kane a védő takarásában lőtte rá bal lábbal 22 méterről, de nem lövése nem pontos. Kirúgás.

29
    Soldado szabálytalan Besiccel szemben.

28
    Jagielka higgadtan bólintott haza, Howardnál ismét a játékszer.

27
    Soldado számára hosszú volt Kane labdája, a labda Howardnál.

26
    Eriksen faltolta le Colemant. Szabadrúgás.

24
    A félidő derekán járunk Kedves Nézőink, gyors gólváltást követően döntetlen az állás.

23
    Mason lövését Howard blokkolta.
    ERIKSEN - 1:1

21

Kane lövését Howard kitolta, de rossz helyre! CHRISTIAN ERIKSEN remekül helyezkedett, majd higgadtan belőtte bal lábbal a hosszú alsóba a labdát, a védők nem értek vissza, és a kapus tehetetlen volt.

20
    A labda elhagyta az alapvonalat Davies végezheti el a bedobást.

19
    Llorisnak majdnem rossz lett a hazaadás, de jött a kapus, és nagyot mentett.

19
    Bentaleb végezte el a szabadrúgást.

18
    Mirallas szögletét kifejelték, ezt követően lesen tartózkodott az Everton játékosa.

18
    Vendég szöglet következik.

17
    Az Everton rövid, pontos passzokkal próbál közelebb férkőzni a kapuhoz.
    MIRALLAS - 0:1

15
    Az Everton gólt szerzett!

KEVIN MIRALLAS brilliáns gólt lőtt. A játékos tolt egyet a labdán majd 20 méterről jobbal védhetetlenül tekert a bal felsőbe. 1:0 az Evertonnak!

15
    Mirallas labdáját kifejelték.

14
    Chiriches szabálytalankodott, veszélyes helyről jöhet az Everton.

13
    Chiriches tekerte be a labdát élesen, de Howard le tudta húzni a játékszert.

12
    Lennon szerelt remekül, a labda többet van a hazai csapatnál, egyenlőre azonban nem volt komoly helyzet.

11
    Davies kapu elé tett labdája nem pontos, a támadásnak vége.

10
    Chiriches végezheti el a bedobást a középpályán.

9
    Kane nem érte a labdát, ami elhagyta az alapvonalat. Howard jöhet kirúgással.

8
    Lukaku került nagy helyzetbe, Eto'o adott remek passzt, Lukaku belelőtte Llorisba!

7
    Chriches adott remek passzt, de Mirallas nem tudta leszorítani, és csúnyán fölé szállt.

6
    Az átadás pontatlan volt, a Tottenham kapusánál a labda.

5
    Mirallas szépen vette át a labdát, de lesen volt.

3
    Distin végezheti el a szabadrúgást a saját térfelén.

2
    Fehérben a hazaiak, feketében az Everton.

1
    A Tottenham kezdte a meccset.

1

A Premier League 13. fordulójában a Tottenham csapata fogadja az Evertont.

A Tottenham csütörtökön érdekelt volt az Európa Ligában, ahol a Partizant verték meg 1:0-ra, és vezetik a C csoport tabelláját.
    A bajnokságban jelenleg csak a tizedik helyen a csapat. Öt győzelem, két döntetlen, öt vereség a mérlegük. Hazai környezetben gyengélkedik igazán a csapat. Hat meccsből két győzelem, és négy vereség!

Az Everton is szintén az Európa Ligában volt érdekelt csütörtökön, ahol a Wolfsburghoz utaztak. Taktikus, okos játékkal nyertek Németországban 2:0-ra. Ők a H csoportot vezetik, tehát szintén jól szerepelnek az Európai kupa porondon. A bajnokságban a Tottenham előtt vannak a kilencedik helyen. Négy győzelem, öt döntetlen, három vereség a mérlegük, szintén 17 pontjuk van nekik is. Idegenben hat meccsen kétszer nyertek, három x, és egyetlen vereség csupán, ez nem mondható rossznak. Gólkülönbségük idegenben 10:7.

A két csapat tavalyi meccsein otthon nyert a Spurs 1:0-ra, előtte az első meccsen pedig 0:0-át játszottak Liverpoolban, az Everton otthonában. A meccs minden fontos mozzanatáról beszámolunk Önöknek! Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik..

Gólok: 21. Eriksen, 45+1. Soldado – 15. Mirallas

Lapok:   56. Chiriches (TOT), 87. Lamela (TOT), 89. Davies (TOT), 90. Bentaleb (TOT), 90+2. Eriksen (TOT) – 43. Mirallas (EVE)

Tottenham Hotspur: Lloris(C) – Davies, Vertonghen, Fazio, Chiriches ( 70' Dier ) – Bentaleb, Mason – Eriksen, Kane, Lennon ( 61' Lamela ) – Soldado ( 81' Paulinho )
    Cserék: Vorm – Chadli, Dembele, Dier, Kaboul ,Lamela, Paulinho

Edző: M. Pochettino

Everton FC: Howard – Coleman, Jagielka (C), Distin, Baines – Barkley, Besic, Barry, Mirallas ( 61' McGeady ) – Eto'o ( 61' Osman ) – Lukaku
    Cserék: Robles – Atsu, Garbutt, Hibbert, McGeady, Osman, Pienaar