FC Schalke 04 – 1. FC Köln 1:2 (vége) | FC Augsburg – Bayern München 0:4 (vége) | Hertha BSC – Borussia Dortmund 1:0 (vége)
Werder Bremen – Hannover 96 3:3 (vége) | SC Freiburg – Hamburger SV 0:0 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – VfB Stuttgart 1:1 (vége)
Werder Brémy
3:3 (1:1)
Hannover 96
szombat 13.12.2014, 15:30 • Weserstadion, Bréma • Bundesliga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik..

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) tizenötödik fordulójában többek között Werder Bremen – Hannover találkozóra kerül sor.

A Bréma pocsékul kezdte a bajnoki szezont, a hazaiak első győzelmüket a tizedik fordulóban aratták. Azóta viszont egyre inkább magukra találnak, három győzelmet is elkönyvelhetnek. Utolsó két bajnoki mérkőzésüket úgy nyerték meg, hogy hat rúgott gól mellett egyet sem kaptak. Idegenben viszont továbbra se megy a "muzsikusoknak", a csapat 13 ponttal jelent utolsó előtti a bajnokságban.

A Hannover 19 ponttal jelenleg a kilencedik helyen állomásozik, viszont a vendégeknek az utóbbi időben nagyon nem megy. Utolsó három bajnoki találkozót egyaránt elveszítették.

A találkozó nagy kérdése, hogy az egyre inkább erőre kapó Bréma zsinórban harmadik hazai mérkőzését is megnyeri, vagy a Hannover rukkol elő jó játékkal, és a vendégek negatív szériája szakad meg?!

A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

Werder Bremen: Strebinger – Gebre Selassie, Caldirola, Galvez, Sternberg – Kroos, Fritz, Junuzovic, Aycicek – Bartels, Lorenzen

Cserék: Selke, Makiadi, Husic, Lukimya, Bargfrede, Garcia, Hajrovic

Hannover 96: Zieler – Sakai, Marcelo, Schulz, Albornoz – Schmiedebach, Gülselam, Briand, Stindl, Kiyotake – Joselu

Cserék: Karaman, Pander,Hirsch, Almer, Prib, Sané, Bittencourt

Játékvezetők: T. Welz – R. Foltyn, M. Thomsen.

1

2
    Rossz indítás előre a hazaiaktól, de a Hannover se sokáig tudta megtartani a labdát.

3
    Fritz kapott jó labdát a jobb szélen, beadását viszont szögletre mentették a vendégvédők.

4
    Jobbról érkezett a Bréma sarokrúgása, középen Selassie hat méterről fejelhetett kapura, Zieler a léc alá tartó labdát bravúrral tolta szögletre.

4
    Junuzovic második sarokrúgása már veszélytelen, a Hannover építkezhet.

5
    A Hannover is eljutott a hazaiak tizenhatosáig, a lövés viszont már nem találtra el a kaput.

7
    Sakai tekerte ne jobbról a labdát, a Bréma védői azonban tisztáztak középen.

8
    Jó iramban kezdődött a találkozó, mindkét csapat támadószellemben futballozik.

9
    A Hannover jobbról tekerte középre a labdát, Joselu mintegy tíz méterről fejelte kapura, nem okozott gondot Strebinger kapusnak.

10
    Kisebb szabálytalanság után a Bréma jöhet kifelé szabaddal saját térfeléről.

12
    A Hannover gólt szerzett!
    Látványos támadás végén a vendégek megszerezték a vezetést! Kiyotake kapott jó labdát a jobb oldalon, beadása után a védők nem tudtak felszabadítani, végül LARS STINDL-hez került a labda, aki a hosszúról mintegy három méterről a felsőbe vágta.
    STINDL - 0:1

14
    A Hannover tartja a labdát, de egyelőre nehezen jut előre a vendégek támadása.

15
    Joselu maradt lent a gyepen, ápolják, de valószínűleg tudja majd folytatni a játékot.

16
    Albornoz volt szabálytalan, kecsegtető távolságból végezhet el szabadrúgást a Bremen.

17
    Mintegy 23 méterről szembe a kapuval végezhetett el szabadrúgást a Bréma, Junuzovic gyönyörűen tekerte el a sorfal fölött, a bal alsóba tartó löketét Zieler bravúrral mentette szögletre.

18
    A jobbról elvégzett hazai sarokrúgása veszélytelen, de a Hannover is hamar elveszítette a labdát.

19
    Kiyotake végezte el a Hannover sarokrúgását, középen tisztáztak a védők.

20
    Kroos kapott sárga lappot belépőért.

21
    Jobbról érkezett a Hannover beadása, középen szögletre mentette az egyik hazai védő.

22
    Kiyotake végezte el a Hannover szögletét, nem jelentett veszélyt kapura, középen felszabadítottak a védők.

23
    Kiegyenlített a küzdelem a pályán, a Hannover idegenben is jól játszik.

24
    Stindl mintegy 12 méterről eresztett meg egy férfias löketet, Strebinger nagyot védett, szögletre mentett.

25
    A Hannover újabb szöglete is veszélytelen, a hazaiak támadhatnak, építkezhetnek.

26
    Üresjáték gyakorlatilag nincs a meccsen, folyamatos játék mellett az iram is jó.

27
    Bedobás után a vendégek birtokolták a labdát, majd a balról betekert labdát már nem sikerült kapura tenni.

28
    Strebinger nagy kirúgása után Briand volt szabálytalan a bal oldalon, a hazaiak ívelhetnek be szabadrúgást.

29
    A balról beívelt hazai szabadrúgás veszélytelen, a Hannover tisztázott saját tizenhatosáról.

30
    A brémaiak birtokolják a labdát, a hazaiak elkezdték még jobban csipkedni magukat.

31
    A hazaiaknak sikerült lövéssel befejezni a támadást, de mintegy húsz méterről megeresztett löket nagyon fölé ment.

32
    A Hannover könnyen növelhette volna előnyét, de Joselu közeli lövését az egyik védő blokkolta.

33
    Kiyotake végezte el ismét a vendégek szögletét, nem jelentett veszélyt.

35
    Sakai volt szabálytalan, kecsegtető távolságból végezhet el szabadrúgást a Bréma.

36
    A Werder gólt szerzett!
    ZLATKO JUNUZOVIC vállala el a hazaiak szabadrúgását, mintegy 23 méterről gyönyörűen csavart a jobb felsőbe.
    JUNUZOVIC - 1:1

38
    Ezekben a percekben inkább a hazaiak aktívabbak, a Hannover térfelén folyik a játék.

39
    Sternberg helyett Garcia a pályán.

40
    Joselu ismét előnyt szerezhetett volna csapatának, viszont a jobbról bejátszott labdát mintegy nyolc méterről mellé lőtte.

41
    Briand volt szabálytalan, a hazaiak végezhetnek el szabadrúgást.

42
    Junuzovic balról tekerte középre a hazaiak szögletét, középen kis zavar után, de végül tisztáztak a védők.

43
    Ismét szögletet rúghatott a Bréma, a betekert labdát középen Kroos vágta fölé.

44
    A hazaiak megnyomták a félidő hajráját, ezekben a perceknek a Hannover nem igazán jut el ellenfele tizenhatosáig.

45
    Egy perc lesz a ráadás.

45+1
    Strebinger vágta előre a hazaiak szabadrúgását, majd a balról középre betekert labda már veszélytelen.

45+1

Lendületes, jó iramú első félidőn vagyunk túl, mindkét csapat felvállalta a nyílt támadójátékot,
    A mérkőzésen Stindl góljával a Hannover szerzett vezetést, ezt követően a hazaiak enyhe fölényben játszottak, de a vendégek kontráiban ott olt az állandó veszély. Az egyenlítés a 36. percben következett be, Junuzovic gyönyörű szabadrúgással vette be Zieler kapuját.
    Izgalmas második félidő várható, tartsanak velünk!

46

46
    Kisebb szabálytalanság után a Hannover jöhet kifelé szabaddal saját térfeléről.

47
    Nem sok hiányzott a hazaik vezető góljához, azonban a kapura emelést az egyik vendégvédő kivágta a gólvonal elől.

48
    A Hannover próbálkozott meg egy mélységi indítással, a labdát lefülelték a védők.

49
    A vendégek járatták a labdát a Bréma tizenhatosa előtt, a labdát nem sikerült bejátszani.

50
    Aycicek volt szabálytalan, a Hannover végezhet el szabadrúgást.

52
    A vendégek ügyesen passzolgatnak, de veszélyes területre egyelőre nem tudják belőni a labdát.

53
    Nagy bedobás a Hannover tizenhatosára, de ott felszabadítottak a védők, majd a vendégek azonnal megindultak előre.

54
    Sakai húzta meg a jobb oldalon, beadását szögletre mentették a védők. Az elvégzett sarokrúgás veszélytelen.

55
    A hazaiak megfordították a mérkőzést! MELVYN LORENZEN balról cselezett befelé, majd mintegy 15 méterről jobbal gyönyörűen kilőtte a kapu bal sarkát.
    LORENZEN - 2:1

57
    Selke jött be a lecserélt Lorenzen helyett.

58
    A vendégek ívelhettek be szabadrúgást a hazai kapu elé, Kiyotake labdája nem jelentett veszélyt, majd kisebb szabálytalanság után már a hazaiak jöhetnek kifelé szabaddal.

60
    A Hannover csipkedi magát, a vendégek valamivel aktívabbak a bekapott gól óta.

61
    Schmiedebach harcolt nagyot a labdáért elől, végül ő volt szabálytalan. Kifelé jöhet szabaddal a hazai csapat.

62
    Nem sokáig kellett várni a vendégek egyenlítésére! Gyönyörű támadást vezetett a Hannover, végül balról Kiyotake laposan centerezett, középen az ötösön JOSELU bepofozta a labdát.
    JOSELU - 2:2

64
    Elképesztő! A vendégek két percen belül két gólt is szereznek, ezzel a Hannover ismét megfordította az eredményt. HIROSHI KIYOTAKE balról tekerte középre a vendégek szabadrúgását, úgy tűnik labdája érintés nélkül csapódott Strebinger kapujába.
    KIYOTAKE - 2:3

65
    Schmiedebach kapott sárga lapot belépőért.

67
    Selke cselezgetett a vendégek tizenhatosa előtt, végül elválasztották a labdától.

68
    Caldirola is besárgult, belépőért kapott lapot.

69
    Jobbról végezhetett el szögletet a Hannover, középen vendégjátékosról ment ki a labda.

71
    Jobban játszanak most a vendégek, a Bréma saját térfelén védekezik.

72
    Jobbról ívelhetett be szabadrúgást a Hannover a hazaiak kapuja elé, nem jelentett veszélyt kapura.

73
    Strebinger rúgta hosszan előre a labdát, a hazaiak kapcsolták le.

74
    Selassie fejezte be lövéssel a Bréma támadását, kísérletét Zieler könnyedén védte.

75
    Kiyotake próbálkozott meg egy lövéssel, 18 méterről megeresztett lökete nem sokkal ment fölé.

76
    Schmiedebach helyett Sané a pályán.

77
    Aycicek helyett Hajrovic érkezett.

78
    Hajrović bonyolódott cselezésbe, végül elveszítette a labdát. A hazaiak feljebb tolták játékukat.

80
    Strebinger rúgta hosszan előre, majd egy szabálytalanság után a Bremen végezhet el szabadrúgást.

81
    A hazaiak birtokolják ugyan a labdát, de a Bréma nem igazán tud helyzetet kidolgozni.

82
    A Hannover már próbálja lassítani a játékot, számukra ez tökéletes eredmény.

83
    Gulselam buktatásért kapott sárga lapot.

84
    A Bréma végezhetett el szabadrúgást a középpályáról, de veszélyes területre már nem tudták bejátszani a labdát.

85
    Strebinger rúgta hosszan előre a labdát, majd a balról érkezett beadást kifejelték a vendégvédők, de a Bréma maradt támadásban.

86
    A hazaiak tekerték középre a labdát, Selassie el is tudta fejelni, azonban fölé ment a próbálkozása.

88
    Tovább szorongatnak a hazaiak, mindent megtesznek az egyenlítő gólért.

89
    Mégis sikerült az egyenlítés a hazaiaknak! Selke pontos bejátszása után ALEJANDRO GALVEZ közelről talált a vendégek kapujába.