RCD Espanyol – Granada 2:1 (vége) | Sevilla – SD Eibar 0:0 (vége) | Atlético Madrid – Villarreal 0:1 (vége)
Real Sociedad – Athletic Bilbao 1:1 (vége)
Atlético Madrid
0:1 (0:0)
Villarreal CF
vasárnap 14.12.2014, 19:00 • Estadio Vicente Calderón • Primera División

Az Atletico – Villarreal meglepetéssel zárult. Az első félidőben nem volt túl sok esemény, a másodikban azért megélénkült a játék.

Az 51. percben Vietto lövése kerülte el centikkel a kaput. Az 57. percben Mandzukic hagyott ki ordító helyzetet, de Asenjo remekül védett. Az 58. percben Mandzukic fejes gólja érvénytelen, hiszen a támadó előtte lökött! A 72. percben kettő az egy ellen mehetett a Villarreal, de Vietto hosszan tolta meg, és Moya kivetődve megszerezte a labdát. Vietto a 85. percben már nem hibázott. Godint befűzte, majd higgadtan tette el Moya mellett a labdát. Ő volt a meccs embere, és az ó gólja döntött a három pont sorsáról! Köszönjük figyelmüket! (20:49:59)

90+3

90+3
    A védelem tisztázott, bedobás, de ezt is kifejelték!

90+3
    Szöglet, Moya is előre jött !

90+2
    Koke tette a kapu elé a labdát, pontosan Asenjonak volt ez tökéletes.

90+1
    Szabadot kapott az Atletico. A távolság 35 méter.

90
    Három perc a ráadás mindössze.

89
    A gólszerző Vietto lement, helyette Rukavina a pályán.

88
    Három perc a rendes játékidőből, játszik az idővel a Villarreal.

87
    Koke kapott sárgát durvaság miatt.
    VIETTO - 0:1

85
    A Villarreal gólt szerzett!

LUCIANO VIETTO gólt lőtt. Godint befűzte, majd jó 16 méterről ellőtte Moya mellett, egyenesen a kapu bal oldalába! Érik a meglepetés, vezet a Villarreal!