Stoke City – Manchester United 1:1 (vége) | Aston Villa FC – Crystal Palace 0:0 (vége) | Hull City – Everton FC 2:0 (vége)
Liverpool F.C. – Leicester City 2:2 (vége) | Manchester City – Sunderland AFC 3:2 (vége) | Newcastle United – Burnley FC 3:3 (vége)
Queens Park Rangers – Swansea City 1:1 (vége) | Southampton FC – Arsenal FC 2:0 (vége) | West Ham United – West Bromwich Albion 1:1 (vége)
Tottenham Hotspur – Chelsea F.C. 5:3 (vége)
Manchester City
3:2 (0:0)
Sunderland AFC
csütörtök 01.01.2015, 16:00 • Etihad Stadion, Manchester • Barclays Premier League

Jól védekezett az első félidőben a Sunderland, igazi gólhelyzetbe nem nagyon tudtak kerülni a hazaiak.

Az 57. percben megváltozott mindez, mert 10 perc alatt kétgólos előnybe kerültek a manchesteriek, de erre 3 perc alatt válaszolt a Sunderland, kiegyenlítettek! Felrémlett a City két nappal ezelőtti meccse, ahol szintén 2:0-ról nem tudták megszerezni a győzelmet.

A csereként beállt Frank Lampard azonban másképp gondolta, megszerezte a vezetést ismét, és ezután még ziccerek sorát hagyták ki a társai, de most ez nem bosszulta meg magát, így pontszámban beérték a hamarosan a White Hart Lane-en pályára lépő Chelsea-t, győzelmi kényszerbe kényszerítve ezzel az éllovast. (17:58:59)