Corona Brasov Wolves – Debreceni HK 3:4 (0:1 szétlövés után) | DVTK Jegesmedvék – Dab.Docler 1:3 (vége) | HSC Csíkszereda – Budapešť 5:2 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK – Nové Zámky 5:2 (vége)
szétlövés vége (0:1)
Corona Brasov Wolves
3:4 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:0)
Debreceni HK
vasárnap 18.01.2015, 17:00 • Brassó • MOL Liga

61:14
    Kiállítás a vendégek részéről, Sadikov áll ki bottal akasztásért két percre. Négy a három ellen támadhat a Brassó.

39:21
    Hazai kiállítás, akadályozás miatt megy ki két percre Filip. Debreceni emberelőny.

31:32
    Tőkési áll ki két percre fogás miatt. Több, mint 10 perc után látunk újra kiállítást. Brassói emberelőny.

18:48
    Debreceni kiállítás, két percre lepihen Könczei Áron fogás miatt.

15:17
    A mérkőzés első kiállítása a Brassót sújtja, Zsók száll ki két percre testre ütés miatt.

Gólok és gólpasszok: 21. Virág (Molnár), 23. Klouda (Fodor, Saluga), 42. Mihály (Obsut) – 27. Kaskov (Kurilyuk, Emelianov), 38. Dancsfalvi (Barabás, Vaszjunyin), 53. Könczei (Ladányi), utolsó bünt. Ladányi

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Fodor, Saluga, Filip, Obsut, Klouda – Molnár Zs., Mihály Á., János, Virág Cs., Hietamaki – Antal, Imecs, Zsók, Nagy Cs., Petres – Bálint, Péter Zs., Márton, Mátyás Zs.
    Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Emelianov, Csíki, Ladányi, Hári, Könczei – Sadikov, Voronov, Berta, Kaskov, Sijka – Kurilyuk, Dancsfalvi, Prakab, Vaszjunyin, Tőkési – Wéber, Okos, Barabás

Játékvezetők: Gergely Lehel, Máthé István – Siko Levente, Mihai Trandafir