Corona Brasov Wolves – Debreceni HK 3:4 (0:1 szétlövés után) | DVTK Jegesmedvék – Dab.Docler 1:3 (vége) | HSC Csíkszereda – Budapešť 5:2 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK – Nové Zámky 5:2 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
1:3 (0:0, 0:3, 1:0)
Dab.Docler
vasárnap 18.01.2015, 18:00MOL Liga

57:07
    Páros kiállítás. Mestyán és Dansereau a büntetettek, egyaránt 2 percre.

45:56
    Kiállítás a vendégeknél. Martine büntetése 2 perc gáncsolásért. Újabb lehetőség a hazai csapat előtt.

41:55
    Papp Viktor áll ki a vendég csapatból 2 percre, bottal akasztásért.

33:58
    Hazai kiállítás. Popovics Patrik büntetése 2 perc akadályozásért.

26:31
    Hazai kiállítás. Tóth Adrián büntetése 2 perc bottal akasztásért.

22:49
    Vendég kiállítás. Magosi Erik büntetése 2 perc testreütésért.

17:09
    Martine nyomja le Miskolczit, ezért kiállítás jár. 2 perce hazai előny következik.

14:21
    Hazai kiállítás. Vojtkó Mátyás büntetése 2 perc gáncsolásért.

08:58
    Hazai kiállítás. Fliszár Zalán kap 2 percet gáncsolásért.

04:55
    Vendég kiállítás. Martine kap 2 percet bottal lökésért.

urimate

Gólok és gólpasszok: 47. Becze (Dudas) – 21. Gröschl (Eskelinen, Peterdi), 28. Szappanos (Galanisz, Mestyán), 39. Hruby (Azari, Szappanos)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Metcalfe (A), Cohen, Becze – Gőz, Sagert, Hajós (C), Tóth A., Dansereau – Vojtkó, Dósa, Popovics, Láda B.(A), Miskolczi – Szilágyi, Láda P., Vloszár, Roczanov, Ritó
    Dab.Docler: Kalnins (Sevela) – Pozsgai (A), Hüffner, Galanisz, Azari (A), Szappanos – Martine, Mestyán, Eskelinen, Gröschl (C), Peterdi – Hruby, Nagy, Somogyi, Szepessy, Papp – Erdélyi, Pavuk, Magosi, Léránt

Játékvezetők: Gangel László, Haszonits Miklós – Kis-Király Barna, Pálkövi Botond