PSV Eindhoven – Zenit 0:1 (vége) | BSC Young Boys – Everton FC 1:4 (vége) | Aalborg – Club Brugge KV 1:3 (vége)
Torino FC – Athletic Bilbao 2:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Sporting CP 2:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Olympiacos FC 2:0 (vége)
Trabzonspor – SSC Napoli 0:4 (vége) | AS Roma – Feyenoord Rotterdam 1:1 (vége) | RSC Anderlecht – Dinamo Moszkva 0:0 (vége)
Sevilla – Borussia M'gladbach 1:0 (vége) | Ajax Amsterdam – Legia 1:0 (vége) | En Avant Guingamp – Dynamo Kijev 2:1 (vége)
Villarreal – Salzburg 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Besiktas JK 1:0 (vége) | Tottenham Hotspur – ACF Fiorentina 1:1 (vége)
Celtic Glasgow – Internazionale 3:3 (vége)
BSC Young Boys
1:4 (1:3)
Everton FC
csütörtök 19.02.2015, 19:00 • STADE DE SUISSE Wankdorf Bern • Európa liga

Jól kezdett az Everton, de a Young Boys góllal. Az angolok fölénye azonban állandósult és még az első fél óra alatt megfordították az eredményt. Lukaku második gólja a 39. percben érkezett, azzal a meccs is eldőlt, és amikor a harmadik gólját lőtte be az 58. percben, akkor már a továbbjutás is, különösen úgy, hogy a svájciak után kihagytak egy 11-est. Nehéz elképzelni, hogy az Everton saját pályáján elbukja a továbbjutást, a mutatott játék alapján ez ki is zárható. (20:55:49)