PSV Eindhoven – Zenit 0:1 (vége) | BSC Young Boys – Everton FC 1:4 (vége) | Aalborg – Club Brugge KV 1:3 (vége)
Torino FC – Athletic Bilbao 2:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Sporting CP 2:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Olympiacos FC 2:0 (vége)
Trabzonspor – SSC Napoli 0:4 (vége) | AS Roma – Feyenoord Rotterdam 1:1 (vége) | RSC Anderlecht – Dinamo Moszkva 0:0 (vége)
Sevilla – Borussia M'gladbach 1:0 (vége) | Ajax Amsterdam – Legia 1:0 (vége) | En Avant Guingamp – Dynamo Kijev 2:1 (vége)
Villarreal – Salzburg 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Besiktas JK 1:0 (vége) | Tottenham Hotspur – ACF Fiorentina 1:1 (vége)
Celtic Glasgow – Internazionale 3:3 (vége)
Aalborg BK
1:3 (0:2)
Club Bruggy KV
csütörtök 19.02.2015, 19:00 • Nordjyske Arena • Európa liga

Megőrizte az első félidőben megszerzett két gólos előnyét a Brugge, az Aalbognak csak a szépítésre futotta ma este. A három idegenben lőtt góllal nagyon úgy néz ki, hogy a belgák eldöntötték a továbbjutást is, a dánok ilyen játékkal nem fognak tudni fordítania párharcon.
    A visszavágót egy hét múlva rendezik, addig kell valamit előhúznia a kalapból dán csapatnak! (20:56:53)

90+3

90+2
    Vazquez beadását Simons próbálja meg egyből kapura küldeni de lyukat rúg, majd Thelander vágja ki a labdát.

90+1
    Szabadrúgás a vendégeknek a jobb szélről, 30 méterről.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Vazqueznek hosszú az indítás, Larsen fogja a labdát.

88
    Pontatlanul játszásnak a csapatok, eléggé felejthető sz utóbbi negyed óra.

87
    Kristensen jobb oladi beadása a kapu mögött landol, kirúgás a vendégeknek.

86
    Semmi erő nincs már a hazai támadásokban, mindet könnyen állítják meg a vendégek.

85
    Ryannak kellett figyelnie, hogy elrúgja az indítást Enevoldsen elől.

84
    Helenius elől ismét kifejelik a labdát , a vendégek jöhetnek már.

83
    Vazquez ismét, de a középpályáról előreívelt labdáját megint fogta Larsen.

82
    Vazquez kapja a labdát a szögeltből, de a bal oldali , 24 méteres lövését fogja Larsen.

81
    Meunier 24 méteres lövését Larsen bravúrral üti ki a jobb alsó elől. Szöglet a vendégeknek.

80
    A harmadik csere a Club Brugge KV-nál: lemegy Refaelov, bejön De Sutter.

79
    A harmadik csere a Aalborg BK-nál: lemegy Borsting, bejön Kristensen.

78
    Borstinget szereli keményen Mechele, a vendégeké a labda.

77
    A vendégek most hátul próbálják eldugnia labdát, most már szeretnék letudnia meccset.

76
    Helenius lövése 22 méterről gyengére sikerült, Ryan könnyedén fogta.

Kolarics László

Gólok: 71. Helenius (bünt.) – 24. Oulare, 28. Refaelov, 60. Petersen (öngól)

Lapok:   3. Dalsgaard (AAB) – 75. Silva (BGY)

Aalborg BK: Larsen – Dalsgaard, Petersen, Thelander, Blaabjerg – Borsting (Kristensen 79'), Würtz, Thomsen, Bruhn (Augustinussen a félidőben – Helenius, Jacobsen (Enevoldsen 62')
    Cserék: Christensen – Augustinussen, Enevoldsen, Jönsson, Kristensen, Thrane, Pedersen

Club Bruggy KV: Ryan – Meunier, Duarte, Mechele, de Fauw – Vormer, Simons, Refaelov (De Sutter 80'), Mbombo – Gedoz (Silva 56'), Oulare (Vazquez 66')
    Cserék: Kujovic – De Bock, De Sutter, Silva, Storm, Vazquez, Dierckx

Játékvezetők: Tom Harald Hagen – Dag-Roger Nebben, Jan Erik Engan