PSV Eindhoven – Zenit 0:1 (vége) | BSC Young Boys – Everton FC 1:4 (vége) | Aalborg – Club Brugge KV 1:3 (vége)
Torino FC – Athletic Bilbao 2:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Sporting CP 2:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Olympiacos FC 2:0 (vége)
Trabzonspor – SSC Napoli 0:4 (vége) | AS Roma – Feyenoord Rotterdam 1:1 (vége) | RSC Anderlecht – Dinamo Moszkva 0:0 (vége)
Sevilla – Borussia M'gladbach 1:0 (vége) | Ajax Amsterdam – Legia 1:0 (vége) | En Avant Guingamp – Dynamo Kijev 2:1 (vége)
Villarreal – Salzburg 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Besiktas JK 1:0 (vége) | Tottenham Hotspur – ACF Fiorentina 1:1 (vége)
Celtic Glasgow – Internazionale 3:3 (vége)
En Avant Guingamp
2:1 (0:1)
Dynamo Kijev
csütörtök 19.02.2015, 21:05 • Stade du Roudourou, Guingamp • Európa liga

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (23:01:21)

A második félidő így már egy egyirányú utazás volt, a Guingamp folyamatosan nyomott kettős emberhátrányban lévő ellenfelével szemben, amelynek esélye sem maradt a támadásépítésre. A franciák megállás nélkül ívelték a kapu elé a labdákat mindkét oldalról, s ezt nem lehetett sokáig bírni. Hogy mennyire jó csapat a kijevi, jelzi, hogy a 72. percig így is bírták, akkor azonban jött egy kis összeomlás két hazai góllal. Ennek ellenére hazai pályán még mindig minden esélye megvan a Dinamónak a továbbjutás kiharcolására. Már ha nem nullázzák le akkor is teljesen saját magukat...

Döbbenetes meccs végén győzte le a Guingamp hazai pályán egy góllal az esélyesebb Dinamo Kijevet, de az igazság valójában az, hogy nem a franciák verték meg az ukránokat, hanem az ukránok saját magukat. Jobb volt a vendégcsapat, előnybe is került gyorsan, s teljesen érthetetlen, amit az első félidő hajrájában műveltek, a Guingamp tizenhatosa előtt öt perc alatt összeszedett két azonnali piros lappal.

90+2

90+2
    Giresse bal oldali szöglete után Sankharé szabálytalan Shovkovskiy kapussal szemben az ötösnél, szabadrúgás kifelé.

90+2
    Giresse szöglete után Diallo elől mentenek a védők, majd szögletre fejelik Pied jobb oldali beadását.

90+1
    Lévéque bal oldali beadása pattan szögletre a becsúszó Rybalkáról.

90+1
    Sankharé kiugratása rövid balösszekötőbe Lévéque felé, jól lépnek közbe a vendégvédők.

90
    Két perc a hosszabbítás.

90
    Kravets szabálytalan támadásban a bal szélen Jacobsennel szemben, szabadrúgás kifelé.

89
    Jacobsen jobb oldali beadása után Diallo fejel az ötösről messze a bal sarok mellé.

89
    Giresse bal oldali szögletét a röviden vágják a mezőnybe az ukránok.

88
    Sankharé szólója után Giresse lő balról, 16 méterről, Vida blokkjáról pattan szögletre a labda.