PSV Eindhoven – Zenit 0:1 (vége) | BSC Young Boys – Everton FC 1:4 (vége) | Aalborg – Club Brugge KV 1:3 (vége)
Torino FC – Athletic Bilbao 2:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Sporting CP 2:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Olympiacos FC 2:0 (vége)
Trabzonspor – SSC Napoli 0:4 (vége) | AS Roma – Feyenoord Rotterdam 1:1 (vége) | RSC Anderlecht – Dinamo Moszkva 0:0 (vége)
Sevilla – Borussia M'gladbach 1:0 (vége) | Ajax Amsterdam – Legia 1:0 (vége) | En Avant Guingamp – Dynamo Kijev 2:1 (vége)
Villarreal – Salzburg 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Besiktas JK 1:0 (vége) | Tottenham Hotspur – ACF Fiorentina 1:1 (vége)
Celtic Glasgow – Internazionale 3:3 (vége)
PSV Eindhoven
0:1 (0:0)
Zenit Szentpétervár
csütörtök 19.02.2015, 19:00 • Philips Stadion, Eindhoven • Európa liga

Előnnyel kezdhetik meg hazai pályán a szentpéterváriak. Az első félidőben gyenge színvonal jellemezte a mérkőzést, ez a második félidőre sokat változott, de ez főleg a vendégeknek volt köszönhető.

A hazaiakban ma hiányzott az átütő erő, nem tudtak igazán nagy helyzeteket kialakítani, így Hulk góljával 1-0-ra a vendégek diadalmaskodtak.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok! (21:00:09)

90+5

90+4
    Witsel térdét a padon jegelik. Közben már lassan lejár a hosszabbítás ideje is.

90+3
    Depay 18 méterről a jobb kapufa mellé lő.

90+2
    Csere a Zenit Szentpétervár-nél/nál: lemegy Hulk, bejön Arshavin.

90+1
    4 perc lesz a ráadás.