PSV Eindhoven – Zenit 0:1 (vége) | BSC Young Boys – Everton FC 1:4 (vége) | Aalborg – Club Brugge KV 1:3 (vége)
Torino FC – Athletic Bilbao 2:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Sporting CP 2:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Olympiacos FC 2:0 (vége)
Trabzonspor – SSC Napoli 0:4 (vége) | AS Roma – Feyenoord Rotterdam 1:1 (vége) | RSC Anderlecht – Dinamo Moszkva 0:0 (vége)
Sevilla – Borussia M'gladbach 1:0 (vége) | Ajax Amsterdam – Legia 1:0 (vége) | En Avant Guingamp – Dynamo Kijev 2:1 (vége)
Villarreal – Salzburg 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Besiktas JK 1:0 (vége) | Tottenham Hotspur – ACF Fiorentina 1:1 (vége)
Celtic Glasgow – Internazionale 3:3 (vége)
AS Roma
1:1 (1:0)
Feyenoord Rotterdam
csütörtök 19.02.2015, 19:00 • Stadio Olimpico, Roma • Európa liga

Felejthető mérkőzésen vagyunk túl. Az első félidőben Gervinho talált be majd ráült az eredményre, a félidőig sikerült is.

A második félidőben semmit nem csináltak a hazaiak kis túlzással, amire rá is fáztak, az 55. percben Kazim-Richard góljával egyenlitett a Feyenoord. Ezt követően nem történt nagyobb gólhelyzet, a Feyenoord örülhet jobban a végeredménynek. Köszönjük figyelmüket! (20:53:39)

90+4

90+3
    Az utolsó hazai szabadrúgás. A felivelés Torosidistól jött, melyet Vermeer húzott le.

90+3
    Az utolsó percben járunk, semmi nem történik.

90+2
    AS Roma bedobás jöhet.

90+1
    Egyik csapat sem szakad meg a ráadásban sem, a közönség füttyszóval ihleti meg csapatát, nem erre számitottak.

90
    Három perc a ráadás.

88
    Kazim-Richards követett el támadó faltot. Jöhet a Roma a saját tizenhatosától.

86
    Yanga-Mbiwa akadályozta meg a kontrát egy sárga lapért cserébe.

86
    Doumbia ismét helyzetben, közelről lőhetett, de ezt Vermeer védte bravúrral! Foghatja is a fejét a támadó.

85
    Florenzi sarokrúgása lecsorgott, majd Vermeer kaparintotta meg.

85
    A próbálkozások száma 7:6, ebből kapura tartott 2, illetve 3. Nem a legjobb a meccs stat.

84
    Gervinho tette tovább Doumbianak, aki kihagyta a ziccert! 8-9 méterről lőtt, de Boulahrouz még lábfejjel beleért, ezért ment mellé a lövés! Óriási helyzet! Szöglet.

83
    Továbbra is a mezőnyben folyik a játék.

82
    Clasie kapott sárga lapot buktatás miatt.

80
    Az átadás Gervinho számára használhatatlan, Vermeer jöhet kirúgással, akinek nem volt dolga a második félidőben.