Cordoba – Barcelona 0:8 (vége) | Atlético Madrid – Athletic Bilbao 0:0 (vége) | Sevilla – Real Madrid 2:3 (vége)
La Coruňa – Villarreal 1:1 (vége)
Sevilla FC
2:3 (1:2)
Real Madrid
szombat 02.05.2015, 20:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Parádés meccset hozott össze a két csapat.

Az első félidő elejét megnyomta a Sevilla, de végül nem ők szerezték az első gólt, gólokat, hanem Ronaldo, aki két perc alatt kettőt vágott be Rico kapujába! Már ellehetett könyvelni a Real két gólos előnyét, amikor Ramos buktatott, a tizenegyest Bacca értékesítette!

A második félidőben is szenzációs volt az iram, Ronaldo második gólját fejelte, ezzel mesterhármast jegyzett. Erre még volt válasza a hazaiaknak, Iborra visszahozta a meccsbe egy gyönyörű akció végén a Sevillát. A végén még voltak egyenlítési esélyei a hazaiaknak, amiket Casillas rendre hatástalanított. Ezzel elszenvedte a Sevilla első vereségét otthon, a Real pedig ismét két pontra zárkózott fel a Barcelonara!

A végeredmény tehát Sevilla – Real Madrid 2:3, köszönjük figyelmüket! (21:55:30)

90+3
    Vidal kap sárga lapot sportszerűtlenség miatt.

90+2
    A félpályáról jöhetnek a vendégek, Ronaldo lent maradt jó egy percig.

90+1
    Carrico kap sárga lapot Ronaldo buktatásáért.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Suarez beadása mély lett, elhagyta az alapvonalat a labda, Casillas jön kirúgással.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk, küzd a Sevilla a veretlenségéért!

89
    Hatalmas bedobás Reyestől, amire Iborra érkezett, fejese a bal sarok mellé szállt, nem volt veszélyes.

88
    A beadást felfejelték, majd Ramos ollózott nem sokkal a kapu mellé!

88
    Marcelo helyére Arbeloa érkezett.

87
    Tremoulinas kap sárgát Rodriguez buktatása miatt.

86
    A beadás lecsorog, és végül Casillas vetődik rá a labdára. Ezt megúszták a vendégek!

85
    Ez valami hihetetlen ami kimaradt! Nem lehet szavakba önteni, Gameiro két méterről tüzel, Casillasról kijön, ide-oda pattan, majd Suarez lövése a jobb alsótól néhány centire csorog ki, de még beleértek. Szöglet!