Ajka – Szeged 2011 1:0 (vége) | Sopron – BFC Siófok 3:1 (vége) | – Cegléd 4:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Szigetszentmiklós 3:1 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Aqvital FC Csákvár 1:0 (vége) | Gyirmót – ZTE 3:1 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 2:0 (vége)
Gyirmót FC Győr
3:1 (1:0)
ZTE FC
szombat 02.05.2015, 19:00 • Gyirmót Stadion, Győr-Gyirmót • Merkantil Bank Liga

Az első tíz perc kivételével a hazaiak játszottak fölényben, de mindkét oldalon sok volt a pontatlanság, így igazi gólhelyzet nem alakult ki a kapu előtt. A félidő hajrájában a hazaiak előbb lesről, majd szabályos körülmények között is a hálóba találtak. A fontos lélektani pillanatban szerzett gól meghatározta a második félidő kimenetelét is, ugyanis a folytatásban a hazaiak egyre magabiztosabbá váltak, több volt a veszély a támadásaikban, majd Beliczky és Bobál góljával eldöntötték a három pont sorsát. A hajrában mindent egy lapra feltéve rohamozott a Zalaegerszeg, szépíteni is tudtak, de már nem tudták izgalmassá tenni a mérkőzést. (20:57:04)

90+4

90+3
    Kovács Gergő emel a védők fölé egy labdát, Babati veszi le jó helyzetben, de két csel után már nem tud lőni, felszabadítanak a védők.

90+2
    Babati ível be szabadrúgást balról, de elsuhan a fejek fölött a labda, dobhat a Gyirmót a túloldalról.

90+1
    Cseri jobbról belőtt labdája hosszú Beliczkynek, Szappanos kaparintja meg vetődve.

90+1
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Kiss M., bejön Graszl.

90
    Szappanos kerül zavarba a tizenhatoson kívül, de egy jó csellel becsapja Magasföldit és előrevágja a labdát.

89
    Nagy Sándor ívlli fel a labdát a szabadrúgásból, Bobált előzik meg a védők fejjel.

88
    Cserit buktatják a jobb szélen a felező vonalnál, szabadrúgás.

87
    A Zalaegerszeg nyomás alatt tartja a gyirmóti védelmet, de a gól óta nem tudtak helyzetbe kerülni.

86
    Egy előreívelt labdánál Kovács Gergő előzi meg Beliczkyt, majd higgadtan kihozza a labdát.

85
    Babati szögletét most a védők fejelik ki a rövid sarokról, a kipattanóból Bedi bombáz magasan a kapu fölé.

85
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Madarász, bejön Papp.

84
    Pajor beadása pattan szögletre a jobb oldalon.

83
    Bobál lépne ki erőszakosan a védők között, de szabálytalannak látja a játékvezető.

81
    Ezzel a találattal még izgalmassá teheti a végét a ZTE.

80
    A ZTE gólt szerzett!
    Babati ível be szögletet jobbról, KOVÁCS GERGŐ előzi meg a védőket a jobb saroknál és nagy erővel a kapu bal oldalába fejel! 3:1

80
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lázár (Gyirmót FC Győr) Babatit buktatta a jobb oldalon.

Gólok: 43. Bobál, 57. Beliczky, 74. Bobál – 80. Kovács G.

Lapok:   80. Lázár (GYFC) – 79. Pajor (ZTE)

Gyirmót FC Győr: Somogyi – Nagy S., Balog, Lázár, Fejes – Kiss M.(90' Graszl), Madarász (85' Papp) – Gyurján (70' Cseri), Magasföldi, Beliczky – Bobál

Cserék: Rusák – Tóth N., Paku, Bohner, Papp, Cseri, Graszl

Vezetőedző: Sisa Tibor

ZTE FC: Szappanos – Pajor, Króner (65' Bíró), Forgács, Bedi, Kovács G., Délczeg, Vittmann (67' Városi), Szakály, Babati, Daru

Cserék: Czirjék – Kovács Gy., Szőllősi, Tóth B., Bíró, Városi, Murai

Vezetőedző: Lendvai Miklós

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs – Kiss Balázs, Pápai Zoltán – Horváth Tibor