Cegléd – Ajka 0:0 (vége) | Kozármisleny – Sopron 0:1 (vége) | Kisvárda – Gyirmót 0:0 (vége)
Tatabánya – 3:2 (vége) | Békéscsaba – Nyíregyháza 2:3 (vége)
Kisvárda Master Good
0:0 (0:0)
Gyirmót FC Győr
szombat 31.08.2013, 17:30 • Várkert Sportpálya, Kisvárda • Merkantil Bank Liga

A második félidőben is érvényesült Gyirmót fölénye, bár a hazaiak is alakítottak ki veszélyes helyzeteket, betalálni egyik csapatnak sem sikerült, így maradt a gól nélküli döntetlen. (19:26:37)

90
    3 perc a hosszabbítás

90
    Erős végez el szabadrúgást 40 méterről, Petranics üti ki a labdát.

89
    Hegedűs lő távolról, Deli véd

86
    Csere a Várda SE-nél/nál: lemegy Miyke, bejön Farkas M..

86
    Beliczkynek kerül helyzetbe a 16-oson belül, de nem tud a kapuba találni

81
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Farkas (Gyirmót FC Győr).

81
    Csere a Várda SE-nél/nál: lemegy Miskolczi, bejön Pavlov.

80
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Oross, bejön Tóth.

79
    Oross szépen látta meg a jobb összekötő helyén üresen érkező Cserit, de a középpályás 19 méterről a bal kapufa mellé lőtt.

78
    Oross indította kicsit hosszan Lázárt így Szergej tisztázni tudott.

74
    Miyke húzott el labdával a bal összekötő helyén, majd 15 méterről lőtt, de Deli magabiztosan fogta a labdát.

74

73
    Csere a Várda SE-nél/nál: lemegy Pálvölgyi, bejön Üveges.

72
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Beliczky, bejön Fejes.

72
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Fodor (Várda SE).

70
    Beliczky indította Farkast, de a hazai kapus jó ütemben jött ki, így övé lett a labda

69
    Lakatos jobbról adott be, de a labda nem a címzettig, hanem csak Deliig jutott

67
    Cseri a bal oldalon kapott labdát, majd a középre tört, majd az 5 és feles sarkáról lőtt a jobb kapufa mellé

64
    Balog beadása a szélről túl magas volt a középen érkező Oross számára

63
    Beliczky és Oross után Papphoz került a labda, aki 14 méterről a hazai kapust találta telibe

59
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Lengyel, bejön Kardos.

56
    Kornutyak lőtt bal oldalról a kaputól 28 méterről üresen, de Deli kivédte

53
    Farkas indította Orosst, de túl hosszú lett a labda, így miután lehagyta védőit, már nem tudott lőni

50
    Farkas jobb oldali szabadrúgását Oross csúsztatta kapura, de Nagy tisztázni tudott

49
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kornutyak (Várda SE).

47
    A bal oldalon őrizetlenül felfutó Fodor kapott keresztlabdát a tizenhatos sarkánál, de Deli nagy bravúrral védeni tudott

46

A mérkőzés első negyedórájában a Gyirmót támadott veszélyesebben, több helyzetet is sikerült kialakítaniuk a hazai kapu előtt. Negyedóra eltelte után kiegyenlítődött a játék, de igazából a Kisvárda ezután sem tudott veszélyeztetni. Gól nem esett, de összességében egyértelmű a Gyirmót fölénye.

45
    1 perc hosszabbítás

43
    Graszl szépen ívelt labdát adott a félpályáról az ellenfél tizenhatosánál álló Lázárnak, aki egy átvétel után lőtt, ám egy védő kemény, de szabályos belépőjének köszönhetően a labda a kapu fölé szállt

41
    Pálvölgyi 25 méterről rúgott a kapura, de Delinek nem volt nehéz dolga a hárítással

34
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lengyel (Gyirmót FC Győr).

30
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Erős (Gyirmót FC Győr).

22
    Cseri 25 méterről középről a bal kapufa mellé lőtt

18
    Farkas szabadrúgása után az egyik hazai védő centikkel csúsztatott saját kapuja mellé.

8
    Balog adott be jobbról, de a labda keresztbe gurult a kapu előtt a tizenegyes pont vonalában, így nem tudtak helyzetbe kerültek a támadók

4
    Beliczky Farkasnak továbbította a labdát, aki balról adta középre Orossnak, ő el is tudta fejelni a labdát, ám az egyik hazai védő bravúrral tisztázni tudott.

4
    Cseri jobbról Lázár elé adta a labdát, aki a kapu közepére lőtt, de a kapus könnyedén hárított

1

Az immár egy csoportos NBII harmadik fordulójában a Várda SE fogadja a Gyirmót együttesét.

A hazaiak Kisvárdán a Sopronnal, idegenben a Balmazújvárossal játszottak döntetlent, ezzel kilencedikek a tabellán, az ötödik helyezett Gyirmót idegenben győzte le egy góllal a Szolnokot, míg odahaza a hajrában kapott góllal kikapott a Siófoktól.

Hivatalos egymás elleni eredményük még nincs, hiszen a két csapat otthonának távolságából adódik, hogy külön csoportban játszották másodosztályú mérkőzéseiket.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok:

Lapok:   49. Kornutyak (VSE), 72. Fodor (VSE) – 30. Erős (GYFC), 34. Lengyel (GYFC), 81. Farkas (GYFC)

Kisvárda Master Good: Petranics – Kornutyak, Oláh, Tóth, Hegedüs, Lakatos, Miskolczi (81' Pavlov), Miyke (86' Farkas M.), Pálvölgyi (73' Üveges), Nagy, Fodor
    Gyirmót FC Győr: Deli – Farkas, Beliczky (72. Fejes), Oross (80' Tóth), Erős, Lengyel (59. Kardos), Cseri, Graszl, Papp, Balog, Lázár

Játékvezetők: Lovas – Kormányos II. , Szvetnyik