Cegléd – Ajka 0:0 (vége) | Kozármisleny – Sopron 0:1 (vége) | Kisvárda – Gyirmót 0:0 (vége)
Tatabánya – 3:2 (vége) | Békéscsaba – Nyíregyháza 2:3 (vége)
Kisvárda Master Good
0:0 (0:0)
Gyirmót FC Győr
szombat 31.08.2013, 17:30 • Várkert Sportpálya, Kisvárda • Merkantil Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.

Az immár egy csoportos NBII harmadik fordulójában a Várda SE fogadja a Gyirmót együttesét.

A hazaiak Kisvárdán a Sopronnal, idegenben a Balmazújvárossal játszottak döntetlent, ezzel kilencedikek a tabellán, az ötödik helyezett Gyirmót idegenben győzte le egy góllal a Szolnokot, míg odahaza a hajrában kapott góllal kikapott a Siófoktól.

Hivatalos egymás elleni eredményük még nincs, hiszen a két csapat otthonának távolságából adódik, hogy külön csoportban játszották másodosztályú mérkőzéseiket.

1

4
    Cseri jobbról Lázár elé adta a labdát, aki a kapu közepére lőtt, de a kapus könnyedén hárított

4
    Beliczky Farkasnak továbbította a labdát, aki balról adta középre Orossnak, ő el is tudta fejelni a labdát, ám az egyik hazai védő bravúrral tisztázni tudott.

8
    Balog adott be jobbról, de a labda keresztbe gurult a kapu előtt a tizenegyes pont vonalában, így nem tudtak helyzetbe kerültek a támadók

18
    Farkas szabadrúgása után az egyik hazai védő centikkel csúsztatott saját kapuja mellé.

22
    Cseri 25 méterről középről a bal kapufa mellé lőtt

30
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Erős (Gyirmót FC Győr).

34
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lengyel (Gyirmót FC Győr).

41
    Pálvölgyi 25 méterről rúgott a kapura, de Delinek nem volt nehéz dolga a hárítással

43
    Graszl szépen ívelt labdát adott a félpályáról az ellenfél tizenhatosánál álló Lázárnak, aki egy átvétel után lőtt, ám egy védő kemény, de szabályos belépőjének köszönhetően a labda a kapu fölé szállt

45
    1 perc hosszabbítás

A mérkőzés első negyedórájában a Gyirmót támadott veszélyesebben, több helyzetet is sikerült kialakítaniuk a hazai kapu előtt. Negyedóra eltelte után kiegyenlítődött a játék, de igazából a Kisvárda ezután sem tudott veszélyeztetni. Gól nem esett, de összességében egyértelmű a Gyirmót fölénye.

46

47
    A bal oldalon őrizetlenül felfutó Fodor kapott keresztlabdát a tizenhatos sarkánál, de Deli nagy bravúrral védeni tudott

49
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kornutyak (Várda SE).

50
    Farkas jobb oldali szabadrúgását Oross csúsztatta kapura, de Nagy tisztázni tudott

53
    Farkas indította Orosst, de túl hosszú lett a labda, így miután lehagyta védőit, már nem tudott lőni

56
    Kornutyak lőtt bal oldalról a kaputól 28 méterről üresen, de Deli kivédte

59
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Lengyel, bejön Kardos.

63
    Beliczky és Oross után Papphoz került a labda, aki 14 méterről a hazai kapust találta telibe

64
    Balog beadása a szélről túl magas volt a középen érkező Oross számára

67
    Cseri a bal oldalon kapott labdát, majd a középre tört, majd az 5 és feles sarkáról lőtt a jobb kapufa mellé

69
    Lakatos jobbról adott be, de a labda nem a címzettig, hanem csak Deliig jutott

70
    Beliczky indította Farkast, de a hazai kapus jó ütemben jött ki, így övé lett a labda

72
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Fodor (Várda SE).

72
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Beliczky, bejön Fejes.

73
    Csere a Várda SE-nél/nál: lemegy Pálvölgyi, bejön Üveges.

74

74
    Miyke húzott el labdával a bal összekötő helyén, majd 15 méterről lőtt, de Deli magabiztosan fogta a labdát.

78
    Oross indította kicsit hosszan Lázárt így Szergej tisztázni tudott.

79
    Oross szépen látta meg a jobb összekötő helyén üresen érkező Cserit, de a középpályás 19 méterről a bal kapufa mellé lőtt.

80
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Oross, bejön Tóth.

81
    Csere a Várda SE-nél/nál: lemegy Miskolczi, bejön Pavlov.

81
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Farkas (Gyirmót FC Győr).

86
    Beliczkynek kerül helyzetbe a 16-oson belül, de nem tud a kapuba találni

86
    Csere a Várda SE-nél/nál: lemegy Miyke, bejön Farkas M..

89
    Hegedűs lő távolról, Deli véd

90
    Erős végez el szabadrúgást 40 méterről, Petranics üti ki a labdát.

90
    3 perc a hosszabbítás

A második félidőben is érvényesült Gyirmót fölénye, bár a hazaiak is alakítottak ki veszélyes helyzeteket, betalálni egyik csapatnak sem sikerült, így maradt a gól nélküli döntetlen. (19:26:37)

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok:

Lapok:   49. Kornutyak (VSE), 72. Fodor (VSE) – 30. Erős (GYFC), 34. Lengyel (GYFC), 81. Farkas (GYFC)

Kisvárda Master Good: Petranics – Kornutyak, Oláh, Tóth, Hegedüs, Lakatos, Miskolczi (81' Pavlov), Miyke (86' Farkas M.), Pálvölgyi (73' Üveges), Nagy, Fodor
    Gyirmót FC Győr: Deli – Farkas, Beliczky (72. Fejes), Oross (80' Tóth), Erős, Lengyel (59. Kardos), Cseri, Graszl, Papp, Balog, Lázár

Játékvezetők: Lovas – Kormányos II. , Szvetnyik