Cegléd – Ajka 0:0 (vége) | Kozármisleny – Sopron 0:1 (vége) | Kisvárda – Gyirmót 0:0 (vége)
Tatabánya – 3:2 (vége) | Békéscsaba – Nyíregyháza 2:3 (vége)
FC Tatabánya
3:2 (0:0)
szombat 31.08.2013, 17:30 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Merkantil Bank Liga

Két teljesen ellentétes félidőt láthattunk, a második félidő kiváló játékot hozott, 5 gól és két kiállítás is volt, a Vasas szerzett vezetést, majd emberhátrányba kerültek és egyenlített a Tatabánya. A hazaiak a vezetést is megszerezték, ám a Vasas 10 emberrel egyenlített, a végére a hazaiak is megfogyatkoztak, de így is sikerült megnyerniük a meccset, nagyon jó meccset (vagy inkább félidőt) láthattunk, köszönjük a figyelmet! (19:27:15)

97
    Sikerült felszabadítani, vége!

96
    Kapufa!! Farkasdi éppen beleért a fejesbe, kapufa, szöglet!

96
    Vasas szabadrúgás jöhet, a kapuson kívül mindenki a Tatabánya 16-osán belül.

95
    Most folytatódik a meccs, a hazai közönség már a lefújást követeli.

94
    A hazai kapust kell ápolni!

93
    Weitner túlzott gólörömért kapott sárgát!

93
    A Tatabánya gólt szerzett!
    GÓÓÓÓL! Recklet szabálytalansága után ívelte be a szabadrúgást a Bányász, a védők belefejeltek, de rossz helyre, WEITNER ÁDÁM a kapuba fejelhetett, 3-2!

91
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Recklet (Vasas FC).

91
    Ismét hatalmas rohanás van a pályán, mindkét csapat szeretne nyerni.

90
    5 perc a hosszabbítás!

89
    A labda érintés nélkül ment ki.

88
    Vasas szöglet következhet.

87
    Ferkó szándékos durvaságért kapott pirosat, ez nagy butaság volt részéről, a saját 16-osának előterében követte el a szabálytalanságot.

87
    Továbbra is hajt mindkét csapat, jó a meccs!

85
    A Vasas gólt szerzett!
    GÓÓL! Egy balról érkező szögletet fejelt a kapuba GÁL MÁTYÁS, 2-2!

83
    A szöglet ezúttal veszélyesen szállt középre, a labda visszakerült Kishez, majd Almási adhatta volna be, ám eltörte a labdát, felszabadult a kapu.