Borussia M'gladbach – Werder Bremen 4:1 (vége) | Hannover 96 – 1. FSV Mainz 05 4:1 (vége) | VfL Wolfsburg – Hertha BSC 2:0 (vége)
Norimberk – FC Augsburg 0:1 (vége) | Hamburger SV – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 4:0 (vége) | FC Schalke 04 – Bayer Leverkusen 2:0 (vége)
Borussia M'gladbach
4:1 (1:0)
Werder Brémy
szombat 31.08.2013, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

Az első félidőben egy szerencség góllal szerzett vezetést a Mönchengladbach, majd a második félidő elején növelték az előnyüket, ezek után következett egy öngól, de erre rá percre bebiztosította a hazai csapat a győzelmét még 2 góllal.
    Izgalmas mérkőzést láthattunk ma. Köszönöm szépen a figyelmüket, további szép délutánt kívánok önöknek! (17:23:30)

92
    A mérkőzés végén még 1-1 helyzetet még kialakít mindkét csapat.

91
    2 perc hosszabítás lesz a mérkőzés végén!

90
    A mérkőzés utolsó percébe léptünk!

89
    Arango jön le a pályáról, Wendt a helyén!

89
    Kramer kapott rossz kiugratást, kirúgás következik.

88
    A hazai közönségnek nagyon tetszik ahogy a csapatuk játszik, a 4. lőtt gól után is folyamatosan támadnak!

87
    Hermannt a gólja után le is hozza az edző.

86
    Ezzel végképp eldőlt, hogy ki fog győzni a mai mérkőzésen!

85
    A Mönchengladbach gólt szerzett!
    Nagyon jó labdát kap Patrick Hermann, elviszi a kapus mellett és simán az üres kapuba gurítja a labdát.
    Gólszerző HERMANN.

84
    A hazaiak húzzák az időt és a saját térfelükön passzolgatnak.

83
    A 3. hazai gól óta nagyon lepunnyadt a mérkőzés hangulata.

82
    Arango kap jó labdát a bal szélen, beviszi a 16-osig... lő, de jóval a kapu fölé megy a labda!

81
    Hunt jön a másik oldalon... jön a beadás a bal szélről, de Ter Stegen jól jön ki és megfogja!

80
    A Bremen támadását kivédekezi a hazai csapat és jól kontráznak, de Kramer belelövi az egyik védőbe a labdát.