Manchester City – Hull City 2:0 (vége) | Cardiff City FC – Everton FC 0:0 (vége) | Newcastle United – Fulham FC 1:0 (vége)
West Ham United – Stoke City 0:1 (vége) | Crystal Palace – Sunderland AFC 3:1 (vége)
Crystal Palace
3:1 (1:0)
Sunderland AFC
szombat 31.08.2013, 18:30 • Selhurst Park, London • Barclays Premier League

Remek mérkőzésen megszerzi első pontjait a Crystal Palace, teljesen megérdemelten.

A 9. percben rögtön megszerezte a vezetést a Crystal Palace, Gabbidonról csorgott be a labda egy szöglet után, szerencsés találat volt. A Sunderland innentől kezdve próbált nyomást gyakorolni a hazai kapura, de nagyon kevés sikerrel, az első félidőben alig-alig jött össze nekik veszélyes helyzet, nagyon jól védekezett a hazai csapat. Aztán jött a szünet, beállt Fletcher, és a vendégek támadójátéka rögtön veszélyes lett, és a nyomás góllá is érett a 65. percben. Fletcher volt a gólszerző. Innentől kezdve megint átvette az irányítást a Crystal Palace, folyamatosan támadtak, és végül O´Shea óriási hibáját követően büntetőhöz jutottak, emellett pedig emberelőnybe is, O´Sheat ugyanis kiállították. Gayle beverte a 79. percben a büntetőt, ezzel megint a hazaiak voltak a nyerők. A Sunderland próbálkozott, de emberhátrányban nem volt sok esélyük az egyenlítésre, majd amikor már mindenki a meccs végét várta, a 92. percben Puncheon adott egy remek passzt a csereként beállt O'Keefenek, aki bebiztosította a 3 pontot, remekül csavart a bal fölsőbe a tizenhatos széléről. (20:29:37)

94
    Hosszú az indítás, Speroni kezében köt ki a labda.

94
    Támad azért a Sunderland, a jobb szélen hozzák fel a labdát.

92
    A Crystal Palace gólt szerzett!

Eldőlt a mérkőzés!!! Gyönyörű gól, 3:1!
    Puncheon kevert, kavart a vendég tizenhatos előtt, aztán lepasszolta a labdát a 9 perce csereként beállt STUART O'KEEFEHEZ, aki remekül csavart a bal fölsőbe a tizenhatos széléről!

91
    Négy perc a ráadás.

90
    Wickhamet szereli két hazai játékos, kezdheti elölről az akciót a Sunderland.

90
    Nagy csata a Sunderland szögletzászlójánál, de végül elhozzák a labdát a vendégek.

89
    Veszélytelen, rögtön felszabadított egy vendég játékos.

89
    Dikgacio tűzte rá 25-ről, Westwood épphogy csak fölé tolta! Szöglet jöhet.

88
    Hosszú indítás a vége, Johnson már nem érhette el.

88
    Kifejelték az ötös mellől, a labda még a vendégeknél.

87
    Beadásra nagyon jó helyen, a kaputól 20 méterre kap szabadrúgást a Sunderland.

86
    Jedinak nem volt éppenséggel a helyzet magaslatán, Speronival nem értették meg egymást a tizenhatoson belül, közben Fletcher elesett, de nem ítélt a büntetőt a játékvezető.

84
    Remek hazai indítás után Williams tüzelhetett tisztán a tizenhatos bal széléről, de Westwood védte!

83
    Kettős csere hazai oldalon, Wilbraham váltja Gaylet, O'Keefe pedig Chamakhot.

82
    Johnson tüzelt 20-ról, a jobb alsót célozta meg, de Speroni megfogta!

80
    Óriási bajban most a Sunderland, tíz percük van hogy emberhátrányban pontot mentsenek.