Hajdúböszörményi TE – Cigánd 3:0 (vége) | Létavértes SC – Kazincbarcikai SC 0:1 (vége) | Tiszaújváros – Jászapáti VSE 2:1 (vége)
Hajdúböszörményi TE
3:0 (1:0)
Cigánd SE
szombat 31.08.2013, 17:30 • Vásár téri stadion, Hajdúböszörmény • NBIII - Nyugati csoport

Az első félidőben rengeteg helyzetet alakított ki a vendégcsapat, de az elpuskázott lehetőségek végül megbosszúlták magukat, mert a játékrész végén a hazaiak jutottak vezetéshez. A második félidő elején pedig végleg bebiztosította a Hajdúböszörmény a győzelmet. (21:34:46)

92
    Újabb szabadrúgás, ezúttal 20 méterre a hazai kaputól Varga Z. próbálkozott, de fölé ment a lövés.

91
    Vicickó a sorfalba lövi a labdát.

91
    Vendég szabadrúgás következik 17 méterre a hazai kaputól.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    Roszel lőtt nem sokkal mellé.

88
    Varga Z. kapott remek labdát, egy az egyben vitte a kapura, de végül mellé rúgta a labdát.