UD Almería – Elche CF 2:2 (vége) | Rayo Vallecano – Levante 1:2 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Granada 1:1 (vége)
Valladolid – Getafe CF 1:0 (vége) | CA Osasuna – Villarreal 0:3 (vége)
CA Osasuna
0:3 (0:2)
Villarreal CF
szombat 31.08.2013, 23:00 • Reyno de Navarra, Pamplona • Primera División

Nagyon simán 3:0-ra győz idegenben a Villarreal az Osasuna ellen, megszerezve ezzel zsinórban a harmadik győzelmüket. Az Osasuna továbbra is 0 pontos, második hazai meccsüket bukják már el, nagy változásokra lenne szükségük, mert ezzel a játékkal még a bennmaradáuk is kérdéses. (00:48:58)

92
    Riera lőtt a tizenhatoson kivülről, Asenjo gond nélkül fogta.

92
    Egy perc sincs már hátra a meccsből, úgy tűnik még a becsületgól sem jön össze az Osasunának.

91
    Aquino gurította vissza dos Santosnak a labdát az ötös elé, de rögtön leszerelte egy védő.

91
    Letelt a rendes játékidő, két perc a ráadás.

89
    Kifejelik a beadást, jöhet az Osasuna.

89
    A jobb szélen indulnak a vendégek.

88
    Lehet hogy ezt passz helyet kapura kellett volna lőni, így veszélytelen volt ez a szabadrúgás.

88
    Ez a szöglet is veszélytelen volt, de helyette kapnak egy szabadrúgást a hazaiak a tizenhatos szélénél.

87
    Lotiés tüzelt 22 méterről, remek lövés volt, bőven befért volna a léc alá, de Asenjo bravúrral fölé tolta! Ez volt talán a legnagyobb hazai gólszerzési lehetőség!

86
    Simán kifejelték, dobhatnak most a hazaiak.

86
    Most összehoz egy szögletet az Osasuna.

85
    Tomas Pina buktatta Punalt, övé a meccs ötödik sárgája.

84
    Elveszti a labdát az Osasuna mielőtt még helyzetig jutna, nagyon kedv vesztve játszanak a hazaiak.

83
    Soriano beadása volt hosszú Uchénak, bő három perc után most megszerzi a labdát az Osasuna