Cegléd – Ajka 0:0 (vége) | Kozármisleny – Sopron 0:1 (vége) | Kisvárda – Gyirmót 0:0 (vége)
Tatabánya – 3:2 (vége) | Békéscsaba – Nyíregyháza 2:3 (vége)
FC Tatabánya
3:2 (0:0)
szombat 31.08.2013, 17:30 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Merkantil Bank Liga

Két teljesen ellentétes félidőt láthattunk, a második félidő kiváló játékot hozott, 5 gól és két kiállítás is volt, a Vasas szerzett vezetést, majd emberhátrányba kerültek és egyenlített a Tatabánya. A hazaiak a vezetést is megszerezték, ám a Vasas 10 emberrel egyenlített, a végére a hazaiak is megfogyatkoztak, de így is sikerült megnyerniük a meccset, nagyon jó meccset (vagy inkább félidőt) láthattunk, köszönjük a figyelmet! (19:27:15)

97
    Sikerült felszabadítani, vége!

96
    Kapufa!! Farkasdi éppen beleért a fejesbe, kapufa, szöglet!

96
    Vasas szabadrúgás jöhet, a kapuson kívül mindenki a Tatabánya 16-osán belül.

95
    Most folytatódik a meccs, a hazai közönség már a lefújást követeli.

94
    A hazai kapust kell ápolni!

93
    Weitner túlzott gólörömért kapott sárgát!

93
    A Tatabánya gólt szerzett!
    GÓÓÓÓL! Recklet szabálytalansága után ívelte be a szabadrúgást a Bányász, a védők belefejeltek, de rossz helyre, WEITNER ÁDÁM a kapuba fejelhetett, 3-2!

91
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Recklet (Vasas FC).

91
    Ismét hatalmas rohanás van a pályán, mindkét csapat szeretne nyerni.

90
    5 perc a hosszabbítás!

89
    A labda érintés nélkül ment ki.

88
    Vasas szöglet következhet.

87
    Ferkó szándékos durvaságért kapott pirosat, ez nagy butaság volt részéről, a saját 16-osának előterében követte el a szabálytalanságot.

87
    Továbbra is hajt mindkét csapat, jó a meccs!

85
    A Vasas gólt szerzett!
    GÓÓL! Egy balról érkező szögletet fejelt a kapuba GÁL MÁTYÁS, 2-2!

83
    A szöglet ezúttal veszélyesen szállt középre, a labda visszakerült Kishez, majd Almási adhatta volna be, ám eltörte a labdát, felszabadult a kapu.

83
    Almási beadását blokkolták, szöglet.

82
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Zamostny (Vasas FC).

81
    A szöglet az egyik védő kezét is érte, de a kéz a test mellé volt szorítva, nincs 11-es!

81
    Egy ívelés után Gál fejelhetett, fejese megpattant, szöglet!

80
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Radnai (FC Tatabánya).

79
    A VAsas végezhetett el szögletet, ami után a Tatabánya indult meg, de visszazártak a védők.

78
    GÓÓÓL! 18 méterről, középről lőhetett WEITNER ÁDÁM, a kapu bal alsó sarkába lőtt, 2-1, fordít a Tatabánya!

76
    Csere a FC Tatabánya-nél/nál: lemegy Ludánszki, bejön Kis.

75
    Kicsit megnyugodtak a felek, az utóbbi percekben hatalmas rohanás volt a pályán, az emberhátrány ellenére érezhető, hogy bárki nyerhet az utolsó 15 percben!

73
    Most pedig Coelho gurított középre balról, a hazaiak nagy szerencséjére senki nem jött a támadással középen.

73
    Nem adja fel a Vasas emberhátrányba sem, Zamostny azonban most messze fölé lőtt.

72
    Nem okozott veszélyt ez a szöglet sem.

71
    Hazai szöglet következik!

71
    Közben lesgólt fejelt a Vasas, a hangulat is megélénkült, jó a meccs!

70
    GÓÓÓL! 20 méterről a sértett, FERKÓ CSABA végezte el a szabadot, és gyönyörűen a léc alá lőtt, 1-1!

69
    A cserekapusra vártunk eddig, Hohmann helyére állt be Hermány Bence, folytatódhat a mérkőzés!

68
    Csere a FC Tatabánya-nél/nál: lemegy Móri, bejön Szabó.

66
    Ferkót ugratták ki jól, Németh Gábor rosszul jött ki, letarolta a hazai játékost, piros lap, és szabadrúgás!

65
    Móri futott el a bal oldalon, kétes eset után azonban a Vasas jöhet kifelé.

63
    A gól után megélénkült a mérkőzés, sokat fut mindkét csapat, főleg a hazaiak mennek előre.

61
    GÓÓL! Egy szabadrúgás után a hazaiak nem figyeltek, egy gyors kényszerítővel Zamostny és REMILI MOHAMED szaladt el, utóbbi a 16-oson belülig becselezte magát jobbról, és jó 13 méterről a kapuba lőtt, 0-1!

60
    Csere a FC Tatabánya-nél/nál: lemegy Bakos, bejön Besztercei.

59
    A csere után folytatódhat a játék, várhatóan majd lesz hosszabbítás.

58
    Lopez volt a sérült játékos, csak hordágyon tudta elhagyni a pályát, helyén Recklet folytatja.

55
    Áll a játék, a saját csapattársával (Görgényivel) ütközött úgy egy Vasas játékos, hogy lenn maradt, ápolni kell, úgy tűnik, nagy a baj.

54
    Bozsik maradt lenn, nem kellett ápolni és lap sincs, reklamálnak a hazaiak.

53
    Bakos ment el a bal oldalon, nem tudta beadni, majd fölé emelt a 16-os sarkától.

52
    Ez a szöglet sem jelentett nagy veszélyt.

51
    Ferkó iramodott meg a bal szélen, tisztáztak előle, szöglet.

50
    Jó iramban kezdődött a második félidő, a hazaiak támadnak többet.

49
    Ismét veszélyes helyről jöhet szabadrúgással a Vasas, Zamostny ívelését Farkasdi lehúzta.

48
    Németh szaladt ki jól egy ívelésre.

47
    Weitner ezúttal nem volt lesen a hosszú indításnál, kiszorított szögből jól lőtt kapura, Németh védte.

46
    Cserélt a szünetben a Vasas, Szedlár Zoltán helyére Coelho Dos Santos állt be.

46

Nem túl jó iramú és színvonalú sajnos eddig a mérkőzés, az utolsó 10 percben volt némi izgalom. A hangulat pedig adott, a Bányász nap alkalmából a másodosztályhoz mérve kifejezetten sok a néző, és a Vasas szurkoló is szép számmal érkeztek a mérkőzésre, reméljük a második félidőben jobban kiszolgálják majd a közönséget a csapatok!

45
    Ferkó 20 méterről lőtt, mellé-fölé, nem sikerült jól a lövés.

44
    Ezúttal Ferkó kezét fogta, húzta a védő, ez sem büntető, ez már véleményesebb volt.

44
    Weitner elesett a 16-oson belül, nincs 11-es.

43
    Bakos csúnyán fölé lőtt.

42
    Schulz rossz helyen volt szabálytalan, jó 18 méterről jöhet szembe a kapuval a Tatabánya szabadrúgással.

41
    Weitner nagy helyzetben, 14 méterről szemből lőtt fölé!

40
    Zamostny ismét a 16-oson kívülről lőtt, ezt is simán fogta Farkasdi.

39
    Remili jó 35 méterről rálőtte, a lövés ugyan megpattant, de Farkasdi így is simán fogta.

39
    Veszélyes helyről jöhet szabadrúgással a Vasas.

38
    Nagyon nagy helyzet volt a hazaiak kapuja előtt, Remili szépen elfutott a jobb oldalon, beadására Zamostny érkezett, közelről a kapusba lőtt.

36
    Zamostny lőtt kapura, Farkasdi fogta.

36
    A Vasas is eljutott az ellenfél 16-osán belülre, ám ebből sem lett kapura lövés.

35
    Ferkó a 16-oson belül lőhetett, lövését blokkolták, végül is kapura sem tudott lőni, pedig jó támadás volt.

33
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kovács (FC Tatabánya).

32
    Gál nagyon messziről lőtt, ami valószínűleg Farkasdit is meglepte, csak kiütni tudta a labdát, de nem jött senki a kipattanóra.

31
    Remili hasonló szögből lőtt, ez gyengébb lövés volt.

30
    Zamostny távolról lőtt kapura, nem sokkal ment mellé, de Farkasdi rajta volt.

27
    Továbbra is igen sok hibával, nem jó iramban zajlik a mérkőzés.

26
    Ferkó fejelt kapura, Németh fogta.

25
    Móri maradt lenn, áll a játék, de nem lesz szükség ápolásra.