UD Almería – Elche CF 2:2 (vége) | Rayo Vallecano – Levante 1:2 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Granada 1:1 (vége)
Valladolid – Getafe CF 1:0 (vége) | CA Osasuna – Villarreal 0:3 (vége)
CA Osasuna
0:3 (0:2)
Villarreal CF
szombat 31.08.2013, 23:00 • Reyno de Navarra, Pamplona • Primera División

Nagyon simán 3:0-ra győz idegenben a Villarreal az Osasuna ellen, megszerezve ezzel zsinórban a harmadik győzelmüket. Az Osasuna továbbra is 0 pontos, második hazai meccsüket bukják már el, nagy változásokra lenne szükségük, mert ezzel a játékkal még a bennmaradáuk is kérdéses. (00:48:58)

92
    Riera lőtt a tizenhatoson kivülről, Asenjo gond nélkül fogta.

92
    Egy perc sincs már hátra a meccsből, úgy tűnik még a becsületgól sem jön össze az Osasunának.

91
    Aquino gurította vissza dos Santosnak a labdát az ötös elé, de rögtön leszerelte egy védő.

91
    Letelt a rendes játékidő, két perc a ráadás.

89
    Kifejelik a beadást, jöhet az Osasuna.

89
    A jobb szélen indulnak a vendégek.

88
    Lehet hogy ezt passz helyet kapura kellett volna lőni, így veszélytelen volt ez a szabadrúgás.

88
    Ez a szöglet is veszélytelen volt, de helyette kapnak egy szabadrúgást a hazaiak a tizenhatos szélénél.

87
    Lotiés tüzelt 22 méterről, remek lövés volt, bőven befért volna a léc alá, de Asenjo bravúrral fölé tolta! Ez volt talán a legnagyobb hazai gólszerzési lehetőség!

86
    Simán kifejelték, dobhatnak most a hazaiak.

86
    Most összehoz egy szögletet az Osasuna.

85
    Tomas Pina buktatta Punalt, övé a meccs ötödik sárgája.

84
    Elveszti a labdát az Osasuna mielőtt még helyzetig jutna, nagyon kedv vesztve játszanak a hazaiak.

83
    Soriano beadása volt hosszú Uchénak, bő három perc után most megszerzi a labdát az Osasuna

82
    Beszorul most az Osasuna a kapuja elé, a Villarreal gyakorlatilag azt csinál amit akar.

82
    Ez is hazai játékosról ment ki, de ebből csak bedobás lesz.

81
    Kifejelték a hazaiak, jöhet az ismétlés a másik oldalról.

80
    Cani remek passza után Aquino elől tisztáz Oriol az ötös szélénél. Szöglettel jöhet a Villarreal.

79
    Assenjo húzza le a labdát egy hazai beadást követően.

77
    Cserélt az Osasuna, Nunez váltja Armenterost.

75
    A Villarreal gólt szerzett!

Egy nagyon gyors, és remekül kidolgozott kontra végén dos Santos passzolt az ötös előtt álló IKENCHUKWU UCHÉHOZ, aki bevarrta a harmadik vendég gólt is.

75
    Aquino labdát szerez, indul a vendég kontra!

75
    Asenjo kibokszolja Torres szögletét, a labda még az Osasunánál.

74
    Blokkolták a beadását, szöglet jöhet.

74
    Torres indul meg egyedül a bal szélen.

73
    Utolsó cserelehetőségét is kihasználja a Villarreal, Uche váltja Pereirát.

73
    Egy egy sárgával elintézi a játékvezető a vitát, Cani és Torres sárgul be.

72
    Heves vita alakult ki a pályán, Torres veszett össze pár vendég játékossal.

69
    Újabb csere vendég oldalon, Trigueros helyén Pina folytatja.

69
    Bő húsz perc van hátra, nagyon akar, és támad az Osasuna, de nincsenek reális esélyeik ma a pontszerzésre.

68
    Armenteros sárgul be.

65
    Sisi próbálkozott egy beadással a jobb szélről, de Asenjo kiütötte.

64
    Nem nagyon tudják áthámozni magukat a Villarreal védelmén a hazaiak.

63
    Cserélt a Villarreal, dos Santos váltja Perbetet.

63
    Szerelik mielőtt baj lehetett volna, de visszakerül az Osasunához a labda.

63
    Aztán eladják, indulhat Riera a bal szélen.

63
    Gyönyörűen hozzák ki a labdát a térfelükről a vendégek.

62
    Nyomást próbál gyakorolni most a Villarreal kapujára az Osasuna, de egyelőre hibátlanul védekeznek a vendégek.

61
    Torres próbálta beadni a labdát, de Gaspar belelépett. Dobhat az Osasuna.

60
    Armenteros vezetésével a jobb szélen indul most az Osasuna.

58
    Óriási helyzetet dolgoztak most ki a vendégek! Jonathan Pereira hozta fel a jobb szélen a labdát, begurította középre Caninak, de ő kicsit túl sok cselt dobott be a lövés előtt, így amikor lőtt már hárman előtte voltak, és blokkolták a kísérletet.

57
    Cseréltek a hazaiak, de las Cuevas helyén Torres folytatja.

56
    A jobb szélen indul most egy újabb hazai akció.

54
    Kis szöglettel próbálkoztak a hazaiak, veszélytelen volt.

54
    Egész ígéretes támadásokat hoznak most össze a hazaiak, ennek igaz csak szöglet a vége.

53
    Soriano fejelt a kapu fölé.

52
    Arribas tisztáz Musacchio elől a tizenhatoson belül, jöhet a második félidő első szöglete.

49
    Szép összjáték után Jonathan Pereira tette le Costának a labdát a tizenhatos elé, de a befejezés gyenge volt, jóval elkerülte a kaput a Costa lövése.

48
    Egy egész jó beadás lett a támadás vége, Riera centikkel maradt csak le róla, valamivel jobban kezdenek tehát a hazaiak a második félidőben.

48
    Egy pontatlan vendég akció után most az Osasuna próbálkozik már bő másfél perce.

Cserélt a szünetben az Osasuna, Damia váltja Silvát

46

Az első félidőben egyértelműen dominált a Villarreal, Perbet góljával gyorsan, 22 perc alatt megszerezték a vezetést, majd 8 percre rá Aquino meglőtte a második vendég gólt is, így 0:2-ről folytatódhat a találkozó.

Nagy változásra lenne szükség a hazai csapatban ahhoz hogy legyen esélyük a pontszerzésre, ha nem változtatnak az első félidőben mutatott játékukon akkor egy nagy verés is lehet a mai meccs vége.

46
    Perbet megpróbálta egyedül megoldani a helyzetet a tizenhatos bal szélénél, de a lövését Andrés Fernandez simán védte.

46
    Egy perc a hosszabbítás, támad a Villarreal.

45
    Costa ívelése gyenge, lecsúszott a lábáról.

45
    A bal szélen indulnak a vendégek.

45
    Triguerost buktatják megint a kezdőkörnél, onnan jöhet most a Villarreal.

44
    Megvan a meccs első sárgája, Loties buktatta Triguerost.

43
    Sisi próbálta a tizenhatos elől kitenni a labdát a bal szélre, de hosszú volt a passza.

43
    Jonathan Pereira próbálta Aquinot indítani a jobb szélen, de lesvolt.

41
    Gond nélkül kifejelték ezt most az Osasuna védői.

41
    Jöhet a harmadik vendég szöglet.

40
    Aquino tanítanivalóan tette Johnatan Pereirának középre a labdát, de utóbbi nem tudta lekezelni a kapu előtt, és elvesztette.

40
    A jobb szélen indul gyorsan a Villarreal.

39
    Gyenge a hazai akció, Asenjo gond nélkül húzza le a kapu előtt felfejelt labdát.

38
    Pontatlan, már újra az Osasuna jöhet.

37
    Riera középre tett labdáját Aquino fejeli ki, kontrázhat a Villareal.

37
    A jobb szélen próbálkoznak most a hazaiak.

35
    Gyenge a szöglet, de már újra a vendégeknél a labda.

35
    Trigueros hoz össze egy szögletet a vendégeknek.

34
    Asenjo ütötte ki Riera elől a labdát egy beívelést követően.

33
    Kicsit lelassult a játék most, bő egy perce támad már az Osasuna, de nem tudnak mit kitalálni.

30

Teljes a káosz az Osasuna hátsó alakzatában! Pereira hozta fel a labdát a bal szélről, majd otthagyta JAVIER IGNACIO AQUINONAK a büntetőpontnál, aki elég rosszul találta el a labdát, de végül bepattant a lövés a bal alsóba!

30
    Riera fejelt végül egy félpályáról előreívelt labdát kapura, Asenjo gond nélkül begyűjtötte, nem volt veszélyes.

29
    Nagyon lassan tudja csak felhozni a labdát az Osasuna.

28
    Kijön a labda a tizenhatosról, nagy nehezen most kihozzák a vendégek.

28
    Armenteros elől tisztáznak, jöhet a második hazai szöglet.

26
    Sokkal meggyőzőbb eddig a Villarreal, egyértelműen ők irányítják a meccset.

25
    Kis szünet után folytatódhat a mérkőzés, Rierát és Asenjo kapust kellett ütközésük után ápolni.

22

Egy pontos középre tett passz után JÉRÉMY PERBET vette át remekül a labdát a büntetőpontnál, otthagyta a védőjét, majd Andrés Fernandezre vitte a labdát, fordult egyet az alapvonal mellett, és nulla szögből ellőtte a hazai kapus lábai között a labdát!

21
    Nem tudnak helyzetig jutni ezekben a percekben a hazaiak, sokkal jobb most a Villarreal.

20
    Pereira verte meg a bal szélen Arribast, majd éles szögből a lövést válaztotta, Fernandez mellett is ment a labda, de végig gurult a gólvonal előtt, majd kiment a másik oldalon. Óriási helyzet volt.

20
    Újabb vendég akció alakul a bal szélen.

19
    Szépen támadtak most a vendégek, Cani két védőt lecselezett majd kitette Gasparnak a labdát, viszont a középre tett passzra már senki sem érkezett.

17
    A szögletet továbbcsúsztatták Arribas felé, de két védő is ott volt, hogy közbe lépjen, Asenjo pedig begyűjtötte a lecsorgó labdát.

16
    Costa tette ki szögletre a középre ívelt labdát, így az első hazai sarokrúgás következhet.

16
    A bal szélen indulnak most a hazaiak.

15
    Nagyot hibázott most a hazai védelem, így indulhatott meg teljesen üresen Aquino a jobb szélen, Jonathan Pereira tisztán várta középen a labdát, de Aquino csúnyán eltörte a passzt, Fernandez így pedig gond nélkül begyüjtötte.

14
    Asenjo fogja az újabb beívelt labdát.

13
    Musacchio tisztáz fejjel a hazai beadást követően.

13
    Jonathan Pereira esett el a tizenhatoson belül, és vesztette el a labdát. Nem bántotta senki, már az Osasuna támad

12
    Soriano előretett labdáját fejeli ki Arribas, továbbra is a Villarreal támad.

11
    Sisi vette át rosszul a labdát, már a vendégek jöhetnek.

11
    A jobb szélen indulnak most a hazaiak.

9
    Riera fejelt az ötös széléről egy nagyon pontos beadás után, de fölé ment a közeli fejes!

8
    Trigueros indította volna Jonathan Pereirát, de Fernandez kapus kijött a tizenhatos szélére, és fogta a labdát.

7
    Megvan az első kapuralövés, Armenteros tüzelt 20 méterről, jóval fölé ment. Jöhet a Villarreal.

6
    Oda a lehetőség, Perbet lesen volt.

6
    Pontatlan a hazai akció, kontrázhat a a Villarreal.

6
    Most szerzik meg egy hosszú indítás után a labdát a hazaiak.

5
    Kifejelik Musacchio elől, de továbbra is a Villarreal támad.

5
    El is veszik a labdát a vendégek, és rögtön kiharcolnak egy szögletet.

4
    Az előző szabálytalanságot két újabb szabálytalan vendég belépő követte, nagyon agresszíven, letámadva kezdenek a vendégek.

3
    Perbet buktatta Silvát, szabadrúgással jöhet az Osasuna a saját térfelén.

1
    Rögtön támadtak a hazaiak, de Asenjo kezében kötött ki végül az előreívelt labdájuk.

1

CA Osasuna: Andrés – Oier, Lotiés, Arribas, Oriol – Sisi, Punal, Armenteros, F. Silva, de las Cuevas – Riera

Villarreal Club de Fútbol: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, Dorado, J. Costa – Aquino, Trigueros, B. Soriano, Cani – Perbet, Jonathan Pereira

Játékvezetők: Fernández – Yuste, Canelo.

A Spanyol bajnokság harmadik fordulójában az Osasuna fogadja a Villarreal csapatát.

A tavaly felkerülő Villarreal két forduló után 100%-os, az első fordulóban az Almeriát verték 0:1-ről felállva 3:2-re idegenben, a második fordulóban pedig szintén hátrányból felállva nyertek 2:1-re a Valladolid ellen, hazai pályán.

Az Osasuna az eddigi két fordulóban pontot sem tudott szerezni, a Granadától kaptak ki először 2:1-re otthon, majd az Athetlic Bilbaótól idegenben 2:0-ra.

Az Osasuna annak ellenére nem tudott eddig pontot szerzeni hogy mindkét meccsén elég jól játszott, a Bilbao ellen például 18:8 volt a kapura lövések aránya a javukra, talán majd ma sikerül elkapniuk a fonalat gólszerzés terén.

Hiányzók terén jobban áll a Villarreal, Lolo, Nino, Satrústegui, Flano, és Bertrán biztosan nem léphet ma pályára különféle sérülések miatt, míg a vendégeknél csak Jokic és Farinós nem bevethető.

Nagyon hajtós meccs várható, az Osasuna hazai pályán valószínűleg mindent meg fog tenni hogy megszerezze első bajnoki pontjait, a Villarreal pedig azért küzdhet, hogy a bajnokságban elfoglalt 4. helyét megtartsa, vagy hogy akár javítson is rajta.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 23:00 - kor kezdődik.