Hajdúböszörményi TE – Cigánd 3:0 (vége) | Létavértes SC – Kazincbarcikai SC 0:1 (vége) | Tiszaújváros – Jászapáti VSE 2:1 (vége)
Hajdúböszörményi TE
3:0 (1:0)
Cigánd SE
szombat 31.08.2013, 17:30 • Vásár téri stadion, Hajdúböszörmény • NBIII - Nyugati csoport

Az első félidőben rengeteg helyzetet alakított ki a vendégcsapat, de az elpuskázott lehetőségek végül megbosszúlták magukat, mert a játékrész végén a hazaiak jutottak vezetéshez. A második félidő elején pedig végleg bebiztosította a Hajdúböszörmény a győzelmet. (21:34:46)

92
    Újabb szabadrúgás, ezúttal 20 méterre a hazai kaputól Varga Z. próbálkozott, de fölé ment a lövés.

91
    Vicickó a sorfalba lövi a labdát.

91
    Vendég szabadrúgás következik 17 méterre a hazai kaputól.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    Roszel lőtt nem sokkal mellé.

88
    Varga Z. kapott remek labdát, egy az egyben vitte a kapura, de végül mellé rúgta a labdát.

84
    Nem tud kialakítani helyzetet a vendég csapat.

82
    Csere a Hajdúböszörménynél: lemegy az első találatot jegyző Milovac, helyette érkezik Holecz.

81
    Baksa kísérel meg újabb beadást, de ezt is kifejelik a hazaiak.

80
    Csere a Hajdúböszörménynél: lemegy Andorkó, bejön Tóth.

76
    Csere a Hajdúböszörménynél: lemegy Hokk, bejön Ungi.

75
    Újra megy a játék.

74
    Ondó marad lent egy ütközést követően a földön, áll a játék.

73
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Módis (Cigánd SE).

71
    Ondó ad labdát Varga Z.-nek, de tisztáz előle Buka.

69
    Csere a Cigándnál: lemegy Monyók, bejön Vicickó.

68
    Varga Z, lövése megy kapu fölé.

66
    Tudja kezezett a félpályánál, jöhetnek a hazaiak.

65
    A hazai szögletet követően lökés középen, vendég szabadrúgás jön.

64
    Hazai akció: jobb oldalról ad be labdát Szabó, Bákonyi szögletre öklöz.

62
    Szabó beadását füleli le Ur és menti a beadást.

61
    Vendég szögletet követően kontrázhat a HTE, nagy indítást kap Milovac, de végül hosszúnak bizonyul a labda.

60
    Sipos passzolt Ondónak, aki 15 méterről lőtt, bravúrral véd ismét Vasas.

58
    Csere a Cigándnál: lemegy Pop, bejön Roszel.

58
    Csere a Cigándnál: lemegy Vasas V., bejön Módis.

57
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ur (Cigánd SE).

55
    Varga Z.-t állítják meg lesen.

53
    A vendégeknél a labda, próbálnak felzárkózni.

52
    Vasas V. adott be jobb oldalról labdát, Ondó elől tisztáznak a védők.

51
    Hidegzuhannyal kezdődik a félidő a Cigánd számára.

50
    A Hajdúböszörmény gólt szerzett!

Varga K. adott haza labdát, de nem értették meg egymást Bákonyival és végül SZABÓ MÁRTON gurította be a cigándi kapuba a labdát.

47

IGOR BOGDANOVIC kapott jó labdát, amelyet a 16-osról lőtt a kapuba, Bákonyi csak belekapni tudott a lövésbe.

47
    Nem történt csere egyik félnél sem a szünetben.

47
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Pop (Cigánd SE).

46

A vendégek támadtak többet az első félidőben, de a Hajdúböszörmény tudott gólt szerezni az első játékrész végén. Izgalmas második félidőre van kilátás!

44
    A vendégeknél a labda de nem jutnak komolyabb helyzetig el.

42
    Vasas V. lő 18 méterről alig mellé.

40

Bogdanovic becselezte magát az alapvonalig, beadására érkezett MARKO MILOVAC, aki 2 méterről a kapuba bombázta a labdát.

38
    Ezek a Cigánd percei.

37
    Vasas lőtt kapu mellé.

35
    Bal oldalról érkezik labda Varga Z. felé, beadásra mentik előle a labdát a hazaiak.

33
    Varga Z. tört be a bal oldalon a 16-osra, az utolsó pillanatban ment előle Éles.

32
    Kifejelik a szögletet, aztán szabálytalankodik Monyók, hazai szabadrúgás jöhet.

31
    Ondó tör be a hazai 16-osra, tisztáznak előle a hazai védők.

30
    Varga Z. lő jócskán fölé 20 méterről.

29
    Vasas V. menti a Bogdanovic felé tartó beadást.

27
    Milovac lő 20 méterről jócskán mellé.

26
    Hazai fejes, Milovac fejelte 2 méterrel fölé a labdát.

24
    A szabadrúgást Monyók végezte el, de a sorfalba bombázza a labdát.

24
    Bogdanovic szabálytalankodik a hazai kaputól 17 méterre.

22
    Veszélytelen a sarokrúgás.

22
    Baksa lő 20 méterről, Vasas G. azonban szögletre tolja a kísérletet.

21
    Milovac elől húz le beadást Bákonyi.

19
    Szép HTE akciót követően Bogdanovicnak adnak be labdát, de tisztáz előle Ur.

16
    Cigándi akció, de most Monyók szabálytalan, a hazaiak jöhetnek kifele.

15
    Pop ugratta ki Monyókot, aki Ondó elé tálalt, de Vasas G. ismét óriásit véd!

14
    Pop lép csúnyán oda Andorkónak a félpályánál, megússza sárga lap nélkül.

13
    Pop beadását Sipos fejelte 5 méterre kapura, Vasas G. bravúrral védett.

11
    Remek indítást kap Milovac, a vendég védők azonban tisztáznak.

10
    Tudja lő jócskán fölé.

10
    Ondó beadását lövik ki a hazai védők.

7
    Bogdanovic kap jó labdát a jobb oldalon, 6 méterről lő, de Bákonyi bravúrral véd.

5
    Vasas ezt a szögletet is kiöklözi.

5
    A szögletet a kapus kiöklözi az alapvonalon, újabb vendég szöglet jön.

4
    Varga Z. kapott labdát, vihette a vendég kapu fölé, de a kapusba rúgta azt, vendég szöglet következik.

2
    A szögletet Szabó adja be, majd Bogdanovic csúsztatott de fogja Bákonyi.

2
    Pop mentett Bogdanovic elől szögletre.

1
    Bogdanovic-nak játszottak be labdát, de Bákonyi felszedi előle.

1
    A hazaiak kezdték a talákozót.

1

Hajdúböszörményi TE: Vasas G. – Hokk, Buka, Hortó, Lovas – Éles, Arnóczki, Szabó, Bogdanovic – Andorkó, Milovac

Cigánd SE: Bákonyi – Tudja, Sipos, Ur, Varga K. – Pop, Baksa – Vasas V., Ondó, Monyók – Varga Z.

Játékvezetők: Gyarmati II. Tibor – Kovács Gábor, Baghy Csaba.

Eddig lejátszott 4 egymás elleni tétmérkőzéseik során 1 cigándi győzelem és 3 döntetlen született, tehát nagyon kiélezett derbiket játszott egymással a két csapat, valószínűsíthető a mai napon sem lesz másképp.

Elérkeztek az NB III Keleti-csoport csapatai a 3. fordulóhoz. A Hajdúböszörmény fogadja többek közt a Cigánd csapatát. A hazaiak az első játéknapon idegenben győzték le 4-1-re a Hatvan-t, múlt héten hazai pályán játszottak 2-2-es döntetlent a Jászapátival, így 4 pontjukkal 4. pozíciót foglalják el a tabellán. A vendégek eddig a pályájuk felújítása miatt idegenben léptek pályára az első két fordulóban. Először Nyírbátorban nyertek Varga Zoltán góljának köszönhetően 1-0-ra, a 2. összecsapásukon Hatvanban kaptak ki 3-1-re, ez a 3 pont jelenleg 12. helyre elég a ponttáblázaton.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.