Hajdúböszörményi TE – Cigánd 3:0 (vége) | Létavértes SC – Kazincbarcikai SC 0:1 (vége) | Tiszaújváros – Jászapáti VSE 2:1 (vége)
Hajdúböszörményi TE
3:0 (1:0)
Cigánd SE
szombat 31.08.2013, 17:30 • Vásár téri stadion, Hajdúböszörmény • NBIII - Nyugati csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.

Elérkeztek az NB III Keleti-csoport csapatai a 3. fordulóhoz. A Hajdúböszörmény fogadja többek közt a Cigánd csapatát. A hazaiak az első játéknapon idegenben győzték le 4-1-re a Hatvan-t, múlt héten hazai pályán játszottak 2-2-es döntetlent a Jászapátival, így 4 pontjukkal 4. pozíciót foglalják el a tabellán. A vendégek eddig a pályájuk felújítása miatt idegenben léptek pályára az első két fordulóban. Először Nyírbátorban nyertek Varga Zoltán góljának köszönhetően 1-0-ra, a 2. összecsapásukon Hatvanban kaptak ki 3-1-re, ez a 3 pont jelenleg 12. helyre elég a ponttáblázaton.

Eddig lejátszott 4 egymás elleni tétmérkőzéseik során 1 cigándi győzelem és 3 döntetlen született, tehát nagyon kiélezett derbiket játszott egymással a két csapat, valószínűsíthető a mai napon sem lesz másképp.

Hajdúböszörményi TE: Vasas G. – Hokk, Buka, Hortó, Lovas – Éles, Arnóczki, Szabó, Bogdanovic – Andorkó, Milovac

Cigánd SE: Bákonyi – Tudja, Sipos, Ur, Varga K. – Pop, Baksa – Vasas V., Ondó, Monyók – Varga Z.

Játékvezetők: Gyarmati II. Tibor – Kovács Gábor, Baghy Csaba.

1

1
    A hazaiak kezdték a talákozót.

1
    Bogdanovic-nak játszottak be labdát, de Bákonyi felszedi előle.

2
    Pop mentett Bogdanovic elől szögletre.

2
    A szögletet Szabó adja be, majd Bogdanovic csúsztatott de fogja Bákonyi.

4
    Varga Z. kapott labdát, vihette a vendég kapu fölé, de a kapusba rúgta azt, vendég szöglet következik.

5
    A szögletet a kapus kiöklözi az alapvonalon, újabb vendég szöglet jön.

5
    Vasas ezt a szögletet is kiöklözi.

7
    Bogdanovic kap jó labdát a jobb oldalon, 6 méterről lő, de Bákonyi bravúrral véd.

10
    Ondó beadását lövik ki a hazai védők.

10
    Tudja lő jócskán fölé.

11
    Remek indítást kap Milovac, a vendég védők azonban tisztáznak.

13
    Pop beadását Sipos fejelte 5 méterre kapura, Vasas G. bravúrral védett.

14
    Pop lép csúnyán oda Andorkónak a félpályánál, megússza sárga lap nélkül.

15
    Pop ugratta ki Monyókot, aki Ondó elé tálalt, de Vasas G. ismét óriásit véd!

16
    Cigándi akció, de most Monyók szabálytalan, a hazaiak jöhetnek kifele.

19
    Szép HTE akciót követően Bogdanovicnak adnak be labdát, de tisztáz előle Ur.

21
    Milovac elől húz le beadást Bákonyi.

22
    Baksa lő 20 méterről, Vasas G. azonban szögletre tolja a kísérletet.

22
    Veszélytelen a sarokrúgás.

24
    Bogdanovic szabálytalankodik a hazai kaputól 17 méterre.

24
    A szabadrúgást Monyók végezte el, de a sorfalba bombázza a labdát.

26
    Hazai fejes, Milovac fejelte 2 méterrel fölé a labdát.

27
    Milovac lő 20 méterről jócskán mellé.

29
    Vasas V. menti a Bogdanovic felé tartó beadást.

30
    Varga Z. lő jócskán fölé 20 méterről.

31
    Ondó tör be a hazai 16-osra, tisztáznak előle a hazai védők.

32
    Kifejelik a szögletet, aztán szabálytalankodik Monyók, hazai szabadrúgás jöhet.

33
    Varga Z. tört be a bal oldalon a 16-osra, az utolsó pillanatban ment előle Éles.

35
    Bal oldalról érkezik labda Varga Z. felé, beadásra mentik előle a labdát a hazaiak.

37
    Vasas lőtt kapu mellé.

38
    Ezek a Cigánd percei.

40
    A Hajdúböszörmény gólt szerzett!

Bogdanovic becselezte magát az alapvonalig, beadására érkezett MARKO MILOVAC, aki 2 méterről a kapuba bombázta a labdát.

42
    Vasas V. lő 18 méterről alig mellé.

44
    A vendégeknél a labda de nem jutnak komolyabb helyzetig el.

A vendégek támadtak többet az első félidőben, de a Hajdúböszörmény tudott gólt szerezni az első játékrész végén. Izgalmas második félidőre van kilátás!

46

47
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Pop (Cigánd SE).

47
    Nem történt csere egyik félnél sem a szünetben.

47

IGOR BOGDANOVIC kapott jó labdát, amelyet a 16-osról lőtt a kapuba, Bákonyi csak belekapni tudott a lövésbe.

50

Varga K. adott haza labdát, de nem értették meg egymást Bákonyival és végül SZABÓ MÁRTON gurította be a cigándi kapuba a labdát.

51
    Hidegzuhannyal kezdődik a félidő a Cigánd számára.

52
    Vasas V. adott be jobb oldalról labdát, Ondó elől tisztáznak a védők.

53
    A vendégeknél a labda, próbálnak felzárkózni.

55
    Varga Z.-t állítják meg lesen.

57
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ur (Cigánd SE).

58
    Csere a Cigándnál: lemegy Vasas V., bejön Módis.

58
    Csere a Cigándnál: lemegy Pop, bejön Roszel.

60
    Sipos passzolt Ondónak, aki 15 méterről lőtt, bravúrral véd ismét Vasas.

61
    Vendég szögletet követően kontrázhat a HTE, nagy indítást kap Milovac, de végül hosszúnak bizonyul a labda.

62
    Szabó beadását füleli le Ur és menti a beadást.

64
    Hazai akció: jobb oldalról ad be labdát Szabó, Bákonyi szögletre öklöz.

65
    A hazai szögletet követően lökés középen, vendég szabadrúgás jön.

66
    Tudja kezezett a félpályánál, jöhetnek a hazaiak.

68
    Varga Z, lövése megy kapu fölé.

69
    Csere a Cigándnál: lemegy Monyók, bejön Vicickó.

71
    Ondó ad labdát Varga Z.-nek, de tisztáz előle Buka.

73
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Módis (Cigánd SE).

74
    Ondó marad lent egy ütközést követően a földön, áll a játék.

75
    Újra megy a játék.

76
    Csere a Hajdúböszörménynél: lemegy Hokk, bejön Ungi.