MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
Békéscsabai Előre 1912 SE
0:2 (0:1)
Szolnoki MÁV FC
szerda 13.11.2013, 13:30 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • Magyar Ligakupa

Egy összességében gyenge mérkőzésen szerezte meg a győzelmet a Szolnok. Előbb Szepessy büntetőből, majd a félidő kezdetekor fejjel talált a kapuba. A hazaiak a második játékrészben többször veszélyeztettek, ám a befejezésbe rendre hiba csúszott, míg a vendégek főleg a kontrákra helyezkedtek be. Ezzel az eredménnyel a Szolnok közel került a továbbjutáshoz, míg a Békéscsaba biztosan búcsúzik a sorozattól. (15:16:35)

90+1
    Vendég szöglet.

90
    1 perc a hosszabbítás.