MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
MOL Fehérvár FC
1:4 (0:2)
Paksi FC
szerda 13.11.2013, 17:00 • 8000 Székesfehérvár, Sóstói Stadion, Csíkvári utca 10. • Magyar Ligakupa

Az elsőhöz hasonlóan a második játékrészt is a fehérváriak kezdték jobban, akik nyomasztó fölénybe kerültek, ám a paksiak három perc leforgása alatt újabb két góllal terhelték Tomas Tujvel kapuját. A 61. percben emberhátrányba is kerülő, meglehetősen enerváltan és ötlettelenül futballozó házigazdák előtt mindezek ellenére ugyan adódtak helyzetek, de egy kivételével az összeset elpuskázták, így a lehetőségeivel jól és eredményesen gazdálkodó vendégek az összképet nézve megérdemelt győzelmet arattak a Sóstói Stadionban. Szokták mondani, hogy a kihagyott helyzetek megbosszulják magukat, nos, ez a fehérváriak esetében ezen a napon bebizonyosodott.

90+3
    Véget ért a mérkőzés, melyen a fehérváriak hazai környezetben nem kis meglepetésre háromgólos vereséget szenvedtek.

90+2
    A két tizenhatos között zajlik a játék. A paksiak már a végét várják, míg a Vidi azért próbálna még faragni a hátrányán.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    A találkozó hetedik fehérvári szögletét Oliveira adta be a jobb oldalról, azonban Nyári Tibor a legmagasabbra emelkedve a mezőnybe fejelte a labdát.

89
    Kettő perc még a rendes játékidőből.

88
    A mérkőzés utolsó cseréje: Gyurcsó Ádám le – Alex Rajmund be.

86
    Oliveira ívelte fel a játékszert, melyre Zé Luis startolt, azonban a fehérváriak támadója elől Molnár Péter tisztázott.

85
    Báló Tamás adta be az első paksi szögletet a jobb oldalról, azonban a fehérvári védők kifejelték a labdát.

83
    Nildo próbálkozott mintegy harminc méterről, balos kísérlete jócskán mellé szállt.

82
    Változtatnak a vendégek is: Bartha László lejött, míg Heffler Tibor felment.

81
    Második Vidi-csere: Álvarez helyére Filipe Oliveira érkezett, aki nagy tapsot kapott a szerény számú hazai publikumtól.

79
    Ismét Gyurcsó adott középre egy a sarokrúgást a bal oldalról és ismét Vinícius robbant be, ám ezúttal Molnár Péter volt a gyorsabb, s a mezőnybe öklözte a labdát.

76
    Gyurcsó Ádám bal oldali szögletére Vinícius robbant be, ám nyolc méterről leadott fejese messze a kapu fölé szállt.

76
    Zé Luis vett át egy hosszú indítást, majd egy igazítást követően azonnal lőtt, kísérlete azonban Szabó Jánosról lepattant.

75
    Mamadu adott középre a bal oldalról, azonban Horváth Gábor a mezőnybe fejelte a labdát.

75
    José Gomes is változtatásra szánta el magát: Juhász Roland helyett Vítor Gomes a pályán.

74
    Eseménytelenül, mezőnyjátékkal teltek az utóbbi percek, melyek leforgása alatt egy veszélytelen Álvarez és egy ugyanilyen Horváth Gábor lövést jegyezhettünk fel.